icon polandPrzedstawiciele
handlowi i inwestycyjni


Produkty Lena Lighting S.A. dostępne są w hurtowniach elektrotechnicznych oraz w sieciach marketów technicznych na terenie całego kraju.

Aby uzyskać bliższe informacje dotyczące dystrybucji i cen prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami.


OCULUS LED ENEC
Najwyższa jakość lamp OCULUS LED została potwierdzona certyfikatem. Rodzina OCULUS LED uzyskała znak jakości produktów elektrycznych ENEC.

To kolejna lampa firmy Lena Lighting S.A., która szczyci się europejskim certyfikatem jakości dla towarów elektrycznych. Aby go otrzymać, trzeba mieć potwierdzoną wysoką jakość produktu, odpowiadającą obowiązującym surowym normom europejskim w zakresie bezpieczeństwa.

OCULUS LED to doskonałe parametry i solidna konstrukcja. Dzięki zastosowaniu wysoko wydajnych diod wyróżnia się bardzo wysoką wartością strumienia świetlnego do 49 200 lm oraz efektywnością świetlną do 176 lm/W. Jest wykonany z ciśnieniowego odlewu aluminium, co sprawia, że jest bardzo wytrzymały i odporny na uderzenia (IK09).

Efektowny kształt lamp OCULUS LED nie jest dziełem przypadku. Źródłem inspiracji konstruktorów oświetlenia bardzo często okazuje się być otaczająca nas natura. Radiator zaprojektowany tak, żeby jak najefektywniej rozprowadzać ciepło, jest wzorowany na budowie roślin. Dzięki takiej konstrukcji radiatora lampa może pracować w temperaturze do 45°C.

OCULUS LED często jest stosowany jako oświetlenie hal produkcyjnych, gdzie występuje wilgotność czy zapylenie. Choć jest produktem dedykowanym obiektom przemysłowym, ze względu na swój nietypowy, designerski kształt jest coraz częściej wybierany przez projektantów do oświetlania innych przestrzeni, gdzie staje się bardzo ciekawym i nowoczesnym elementem wyposażenia wnętrza.

Pobierz Certyfikat ENEC OCULUS LED - strona produktowa Pozostałe produkty z rodziny OCULUS LED Pobierz folder Rodziny lamp OCULUS LED


  • Dodaj do ulubionych