icon polandPrzedstawiciele
handlowi i inwestycyjni


Produkty Lena Lighting S.A. dostępne są w hurtowniach elektrotechnicznych oraz w sieciach marketów technicznych na terenie całego kraju.

Aby uzyskać bliższe informacje dotyczące dystrybucji i cen prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami.


Miejskie Centrum Energetyki Cieplnej w Olsztynie
Zamontowaliśmy prawie 300 energooszczędnych lamp TIARA LED PRO  w województwie warmińsko-mazurskim.

185 naszych inteligentnych opraw TIARA LED PRO oświetla drogi w gminie Szczytno, a 92. lampy zostały zakupione przez Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Olsztynie.


TIARA LED PRO to nowoczesne oprawy drogowe, wyposażone w protokół DALI, służący do sterowania oświetleniem. Dzięki zaawansowanym technologicznie rozwiązaniom oraz najwyższej jakości diodom, lampy te zdecydowanie zmniejszają zużycie energii elektrycznej. Oprawy te mogą dostosowywać oświetlenie do pory dnia i bieżących potrzeb, co nie tylko generuje dodatkowe oszczędności, ale sprawia, że istotnie poprawia się poziom bezpieczeństwa na drogach. Wyjątkowe parametry, wytrzymałość, optymalna konstrukcja i łatwość montażu sprawiają, że lampy TIARA LED PRO są coraz częściej wybierane do oświetlania miejskich i wiejskich dróg.

Tak prezentują się w województwie warmińsko-mazurskim:Więcej o naszych energooszczędnych lampach drogowych na drogowe.lenalighting.plZobacz naszą galerię najnowszych realizacji


  • Dodaj do ulubionych