icon polandPrzedstawiciele
handlowi i inwestycyjni


Produkty Lena Lighting S.A. dostępne są w hurtowniach elektrotechnicznych oraz w sieciach marketów technicznych na terenie całego kraju.

Aby uzyskać bliższe informacje dotyczące dystrybucji i cen prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami.


BARIS 40 LED UGR
Lampa BARIS 40 LED UGR została stworzona, by zapewnić maksymalny komfort i efektywność pracy. Dzięki wartości UGR (Unified Glare Rating) poniżej 19 minimalizuje efekt olśnienia wpływając na dobre samopoczucie, ograniczenie zmęczenia oraz mniejszą liczbę popełnianych błędów.

Z efektem olśnienia mamy do czynienia wtedy, gdy oko człowieka jest narażone na bezpośredni kontakt ze źródłem światła, bądź z jaskrawą powierzchnią, która je odbija. Wartość UGR poniżej 19 gwarantuje, że użytkownik lampy będzie czuł się niezwykle komfortowo.

Designerska lampa BARIS 40 LED UGR oprócz walorów związanych z dobrym samopoczuciem i nowoczesną stylistyką jest także niezwykle energooszczędna. Oprawa została wyposażona w najnowszej generacji moduły LED i może też współpracować z zewnętrznymi systemami sterowania oświetleniem w standardzie DALI. Dostępna jest wersja natynkowa oraz zwieszana.  • Dodaj do ulubionych