Lena Lighting mecenasem poznańskiego SARP-u

Tadeusz Talkowski z Lena Lighting gościł w programie Eko Bosacka

W najnowszym odcinku cyklu „Eko Bosacka” gospodyni zaprosiła do swojego nowego studia naszego eksperta z zakresu inteligentnych systemów zarządzania. Tadeusz Talkowski podzielił się z widzami prostymi sposobami na oszczędzanie energii elektrycznej, opowiedział również o lampie UV-C Sterilion Flow, która umożliwiła bezpieczną realizację programu. 

Rachunki za prąd bezustannie rosną, dlatego coraz więcej Polaków szuka skutecznych metod oszczędzania energii elektrycznej. Właśnie temu zagadnieniu poświęcony był najnowszy odcinek cyklu Katarzyny Bosackiej „Eko Bosacka” emitowanego na platformie YouTube. Gościem programu był Tadeusz Talkowski,  nasz ekspert od inteligentnych systemów zarządzania oświetleniem. Opowiedział o prostych sposobach na zmniejszenie zużycia prądu w domu oraz o nowoczesnym oświetleniu opartym na modułach LED-owych, które jest wysoce energooszczędne, zapewnia szerokie możliwości sterowania i dostosowuje się do naturalnego biorytmu człowieka.

O tym, jakie dobre nawyki warto wprowadzić do swojej codziennej rutyny oraz o zaletach nowoczesnego oświetlenia LED-owego dowiecie się z odcinka zatytułowanego „Jak zmniejszyć rachunki za prąd?”. Zobaczycie w nim ponadto naszą minimalistyczną lampę Baris LED, nagrodzoną prestiżową nagrodą Red Dot 2022 oprawę Sizzano oraz lampę dezynfekującą powietrze UV-C Sterilion Flow, która także została doceniona w konkursie Red Dot 2022.

Zachęcamy do obejrzenia odcinka:

Obserwuj nas na:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.