Lena Lighting mecenasem poznańskiego SARP-u

Night&Light Golf Tournament

Z okazji Międzynarodowego Dnia Światła zaprosiliśmy czołowych architektów, projektantów i inwestorów do udziału w nocnym turnieju golfowym. Spotkanie odbyło się w Rosa Private Golf Club - najpiękniejszym polu golfowym w Polsce. Oryginalna formuła spotkania okazała się doskonałym pretekstem do rozmów o przyszłości oświetlenia w kontekście zrównoważonego projektowania.

Sztuczne światło jest nieodzownym elementem naszej rzeczywistości. W kontekście wyzwań środowiskowych niezbędna staje się weryfikacja dotychczasowego podejścia do kwestii oświetlenia i korzystanie z technologii, które nie tylko będą odpowiadały aktualnym potrzebom użytkowników, ale także uwzględnią aspekty ekologiczne. Międzynarodowy Dzień Światła obchodzony 16 maja stał się dla nas okazją do podjęcia ważnych rozmów na temat wyzwań stojących przed architektami, inwestorami oraz projektantami oświetlenia.

Chcieliśmy, by formuła tego wydarzenia była oryginalna i mocno podkreślała znaczenie światła. Jesteśmy przekonani, że nocny turniej golfowy na długo nie pozwoli zapomnieć naszym gościom o tym, jak ważne jest oświetlenie.

Wśród uczestników spotkania pojawili się architekci oraz inwestorzy z Polski, Czech i Anglii. W części merytorycznej gościem Lena Lighting była Dorota Koziara – światowej sławy projektantka, która obecnie tworzy dla marki autorską kolekcję lamp LED-owych. W inspirującej rozmowie o funkcjach światła projektantce towarzyszył Jacek Adamczewski, Dyrektor Sprzedaży Lena Lighting, który zaprezentował światowe trendy oraz możliwości najnowocześniejszych, inteligentnych systemów zarządzania oświetleniem.

Obserwuj nas na:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.