Lena Lighting mecenasem poznańskiego SARP-u

Nasze oprawy drogowe w Warszawie

W stolicy dokonano wymiany lamp sodowych na nowoczesne oprawy z naszej oferty. Przed Pałacem Kultury i Nauki, wokół Placu Defilad zainstalowano aż 103 energooszczędne modele Astra LED, z kolei na Żoliborzu pojawiło się 14 opraw Tiara LED PRO wyposażonych w inteligentny system sterowania DALI.

Nasze energooszczędne lampy pojawiły się w kolejnym mieście. Tym razem trafiły do stolicy. Wokół Pałacu Kultury Nauki oraz Plac Defilad wymieniono lampy sodowe 250W-400W na nowoczesne, energooszczędne oprawy Astra LED. Przy głównych arteriach miasta znalazły się łącznie 103 lampy emitujące perfekcyjne światło przy zużyciu minimalnej ilości energii.

Na nasze energooszczędne oświetlenie zdecydował się również Żoliborz. Wzdłuż ulicy Anny German zainstalowano 14 lamp drogowych najnowszej generacji Tiara LED. Urządzenia sterowane są za pomocą systemu zintegrowanego poprzez protokół DALI.

Dzięki wymianie zużycie energii elektrycznej na oświetlenie tych miejsc stolicy zmniejszy się aż o 70%. Obejrzyjcie zdjęcia z realizacji!

Obserwuj nas na:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.