Zakończyliśmy modernizację oświetlenia

Zakończyliśmy modernizację oświetlenia dla Nahverkehr Schwerin - przedsiębiorstwa komunikacyjnego w Niemczech

Modernizacja oświetlenia dla Nahverkehr Schwerin GMBH, którą właśnie zakończyliśmy obejmowała oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne. Infrastruktura komunikacyjna przedsiębiorstwa liczy blisko 200 kilometrów sieci linii tramwajowych i autobusowych oraz ponad 350 przystanków. Firma pracuje przez całą dobę, a pracownicy muszą mieć zapewnione jak najlepsze oświetlenie. Spoczywa na nich ogromna odpowiedzialność za pasażerów. Wybór lamp zewnętrznych oraz dostosowanie odpowiedniego oświetlenia do warunków panujących na zewnątrz był więc bardzo istotny z punktu bezpieczeństwa i komfortu pracy. Zastosowaliśmy więc nasze lampy TIARA LED, które idealnie wpisują się w architekturę krajobrazu, ale przede wszystkim, dzięki specjalnie dostosowanej optyce, zapewniają optymalne warunki oświetleniowe.

Oprócz oświetlenia zewnętrznego zajęliśmy się również oświetleniem wewnętrznym. Tu postawiliśmy na lampy TYTAN LED oraz TYTAN MULTI LED, które słyną z niezwykle wysokich parametrów i możliwości dostosowania pod konkretne potrzeby.

Rodzinę lamp TYTAN LED, charakteryzuje możliwość uniwersalnego stosowania, poprzez indywidualnie dobrane parametry i funkcjonalności.

TYTAN MULTI LED to z kolei wersja, która pozwala na indywidualną konfigurację - wielofunkcyjna lampa z możliwością doboru natężenia światła do różnych aplikacji. Dzięki wbudowanemu microswitchowi możliwy jest wybór jednego z czterech nastawów (mocy nominalnej [W] i strumienia świetlnego [lm]). Można ją więc zastosować w różnych pomieszczeniach, zmieniając jedynie nastawy. (Dostępne opcje można zobaczyć tutaj: 4 lampy=16 wersji mocy i strumienia świetlnego).

W efekcie wszystkie pomieszczenia w Nahverkehr Schwerin GmbH zostały profesjonalnie doświetlone, zapewniając maksymalną ilość światła potrzebną do prawidłowego funkcjonowania zajezdni, a przy tym pięknie się prezentują.

W Nahverkehr Schwerin GmbH zamontowano:
48 szt. TIARA LED
28 szt. TYTAN LED
65 szt. TYTAN MULTI LED

Obserwuj nas na:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.