Sponsorujemy Mistrzostwa Polski Architektów w Golfie

lena lighting golf banner

Lena Lighting S.A. już po raz kolejny wspierała rywalizację sportową wśród architektów. Jako Partner Główny VII Mistrzostw Polski Architektów w Golfie, które odbywały się w dniach 16 - 17 września 2016 na obiekcie Rosa Private Golf Club w Konopiskach pod Częstochową, przygotowała szereg propozycji, które nie tylko zagrzewały Uczestników do walki w turnieju, ale również uprzyjemniały wspólnie spędzony czas.

Jedną z głównych atrakcji przygotowanych przez Lena Lighting, która wzbudziła dreszczyk emocji wśród Uczestników turnieju był konkurs „Hole in one”, w którym do wygrania było 100 000zł! Niestety żadnemu z Uczestników nie udało się trafić do premiowanego dołka za pierwszym razem.
Wyłoniony natomiast został zwycięzca konkursu dodatkowego „Nearest to the pin”, który podczas ceremonii wręczania nagród został obdarowany sprzętem elektronicznym.

Całości imprezy towarzyszyła duża porcja śmiechu i miłej atmosfery, a samo wydarzenie, obok możliwości realizacji sportowych pasji było okazją do nawiązania nowych kontaktów, wymiany doświadczeń i uczestniczenia w świetnej zabawie.

Obserwuj nas na:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.