DLN 220 LED – klasyka i minimalizm w nowym wydaniu

Zauważając na rynku duże zainteresowanie oprawą typu dowlight DL 220 LED, Lena Lighting S.A. postanowiła rozbudować rodzinę tej oprawy o wersję natynkową. Została ona w ostatnim miesiącu wprowadzona do oferty i jest dostępna w wybranych hurtowniach elektrotechnicznych.

Oprawa DLN 220 LED z powodzeniem może być stosowana na balkonach, tarasach, jak również we wszelkiego rodzaju przejściach i ciągach komunikacyjnych. Charakteryzuje się wysokim stopniem szczelności (IP65) i odporności na uderzenia mechaniczne (IK08), co predysponuje ją do zastosowań zewnętrznych. Jej ponadczasowe wzornictwo i niewielkie wymiary natomiast sprawiają, że staje się jednak oprawą o uniwersalnym zastosowaniu. Będzie się także dobrze prezentować, jak również idealnie oświetlać powierzchnię we wnętrzach budynku np. w przestrzeni biurowej, czy też budynkach użyteczności publicznej.

Downlight DLN 220 LED posiada zintegrowany energooszczędny panel LED GO! oraz dostępny jest w opcji ze sterowaniem DIMM DALI, co pozwala na zmniejszenie zużycia energii i obniżenie kosztów eksploatacji. Przewidujemy, że połączenie energooszczędności i designu, który pasuje do każdego wystroju wnętrza, przyczyni się do sukcesu rynkowego tej oprawy.

Obserwuj nas na:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.