icon polandPrzedstawiciele
handlowi i inwestycyjni


Produkty Lena Lighting S.A. dostępne są w hurtowniach elektrotechnicznych oraz w sieciach marketów technicznych na terenie całego kraju.

Aby uzyskać bliższe informacje dotyczące dystrybucji i cen prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami.


Asortyment lamp zwieszanych to jedna z częściej wybieranych ofert zarówno przez klientów prywatnych, jak i biznesowych. Obecnie produkty te projektowane są zarówno dla nowoczesnych i minimalistycznie urządzonych wnętrz, jak i przy wykorzystaniu klasycznego wzornictwa. Aranżacja pomieszczeń biurowych oraz domowych może więc wiele zyskać na tego typu oświetleniu – wszechstronność ich zastosowania pozwala na niemal dowolną realizację nawet najodważniejszych koncepcji i pomysłów.

Lampy zwieszane, wykorzystane jako dodatki aranżacyjne, mogą pełnić zarówno rolę oświetlenia centralnego, jak i punktowego, czy też dekoracyjnego. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby barwa blasku, którą generują, miała różny kolor. Dzięki zastosowaniu technologii LED dobór modelu, który będzie charakteryzował się jednocześnie ciekawym designem oraz niskim zużyciem energii elektrycznej, jest tu niezwykle łatwy – odpowiedni rodzaj tego typu lamp do kuchni, biura, łazienki, gabinetu lub jadalni można znaleźć w ofercie każdej dobrej marki.

Lampy do kuchni biura łazienki gabinetu lub jadalni
Energooszczędne lampy zwieszane LED to także większe bezpieczeństwo użytkowania oraz żywotność produktu. W przeciwieństwie do lamp halogenowych oraz świetlówek modele tego rodzaju nie wykorzystują szkodliwych pierwiastków. Co więcej, oświetlenie wiszące to doskonała alternatywa dla wielu klasycznych lamp montowanych nad stołem zarówno pod względem ozdobnym, jak i praktycznym. Jakość gwarantują tu między innymi:

  • układ optyczny (przesłona pryzmatyczna lub opalizowana),
  • obecność efektu światła pośredniego,
  • możliwość połączenia z czujnikami ruchu oraz zdalnego sterowania,
  • dopasowanie do potrzeb obiektów hotelarskich, restauracyjnych, usługowych oraz handlowych.
  • Dodaj do ulubionych