icon polandPrzedstawiciele
handlowi i inwestycyjni


Produkty Lena Lighting S.A. dostępne są w hurtowniach elektrotechnicznych oraz w sieciach marketów technicznych na terenie całego kraju.

Aby uzyskać bliższe informacje dotyczące dystrybucji i cen prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami.


Firma Lena Lighting S.A. dysponuje zaawansowanym technologicznie zapleczem produkcyjnym, gwarantującym wysoki poziom elastyczności i wydajności operacyjnej. Produkujemy ponad 4 miliony opraw rocznie a każdy produkt schodzący z linii produkcyjnej Lena Lighting, codziennie umacnia naszą pozycję lidera rynku opraw oświetleniowych w kraju i na świecie. Nasz park maszynowy jest przystosowany do pracy w systemie 24/7.

Nowoczesne maszyny, obsługiwane przez doświadczonych fachowców, produkują detale o różnym stopniu skomplikowania. Automatyczna linia malarska pozwala na sprawne realizowanie dużych zamówień. W trosce o jakość oferowanych wyrobów, trudno dostępne detale oraz niestandardowe formy są domalowywane ręcznie przez naszych wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu jesteśmy także przygotowani na produkowanie krótkich serii i zamówień specjalnych na produkty w niestandardowych kolorach i kształtach.

View the embedded image gallery online at:
https://lenalighting.pl/kim-jestesmy/produkcja#sigProIda7dfe57603
  • Dodaj do ulubionych