icon polandPrzedstawiciele
handlowi i inwestycyjni


Produkty Lena Lighting S.A. dostępne są w hurtowniach elektrotechnicznych oraz w sieciach marketów technicznych na terenie całego kraju.

Aby uzyskać bliższe informacje dotyczące dystrybucji i cen prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami.


Kontakt dla mediów:

Paulina Król
V5group
Telefon: +48 502 782 783
E-mail: paulina.krol@v5group.pl


Inteligentna nowość od Lena Lighting - oświetlenie miejsca pracy z funkcją dezynfekcji powierzchni
Lampa UV C STERILON SQUARE od Lena Lighting 2020

Dwa w jednym. Hybrydowa lampa UV-C STERILON SQUARE zapewnia energooszczędne i komfortowe oświetlenie miejsca pracy oraz łatwo przeistacza się w lampę do dezynfekcji powierzchni.

W czasie pandemii lampy do dezynfekcji powierzchni stają się coraz bardziej popularne. Możemy zobaczyć je już zarówno na stacjach benzynowych, w placówkach medycznych, u fryzjera, czy w biurach i magazynach. Nic dziwnego - światło ultrafioletowe (UV-C) jest zdolne usunąć z otoczenia wirusy, bakterie, grzyby lub zniszczyć DNA czy RNA wszelkich mikroorganizmów, które zostaną poddane naświetleniu. Rozwiązanie to jest skuteczne i wygodne. Teraz pojawiają się także zupełnie nowe rozwiązania wykorzystujące tę technologię.

Taką nowością jest lampa UV-C STERILON SQUARE od Lena Lighting – połączenie energooszczędnego i komfortowego oświetlenia miejsca pracy z funkcją dezynfekcji powierzchni.

Zainteresowanie lampami do dezynfekcji jest bardzo duże. Mimo intensywnej produkcji bardzo szybko reagujemy na sygnały z rynku i rozszerzamy ofertę rodziny lamp UV-C STERILON pod kątem różnych potrzeb. Teraz wypuszczamy na rynek model hybrydowy. Wersja SQUARE zapewnia energooszczędne i bardzo komfortowe oświetlenie miejsca pracy, a po wyjściu ludzi staje się skuteczną lampą do dezynfekcji powierzchni. To idealne rozwiązanie dla placówek medycznych, biur czy wszelkich obiektów usługowych jak np. salony fryzjerskie, kosmetyczne, czy hotele - mówi Piotr Janiga, Krajowy Manager ds. Medycznych w Lena Lighting.
Lampa UV-C STERILON SQUARE została wyposażona w energooszczędne moduły LED i technologie niwelujące efekt lśnienia. Świetnie sprawdzi się tam, gdzie praca wymaga skupienia, a przy tym ma wbudowane świetlówki UV-C skierowane bezpośrednio na powierzchnię, co sprzyja skutecznej dezynfekcji. Wbudowany odwrócony czujnik ruchu RCR zapobiega przed przypadkowym wtargnięciem w strefę bezpośredniego działania promieni UV-C, przed którymi należy chronić skórę i oczy.

Więcej informacji: lenalighting.pl


Lampa do dezynfekcji od Lena Lighting zwycięzcą konkursu Design dla Konesera 2020!

Konkurs Design Konesera
Producent systemów oświetleniowych z Wielkopolski triumfuje. Zaawansowana technologia w połączeniu z pięknym projektem Kuby Zarzyńskiego i Przemka Pstrokońskiego zapewniła lampie UV-C STERILON FLOW pewne zwycięstwo w tegorocznej edycji konkursu.

UV-C STERILON FLOW zwyciężył w kategorii domowe technologie. Produkt powstał w odpowiedzi na zagrożenie epidemiologiczne. Poprzez wykorzystanie promieni ultrafioletowych (UV-C) lampa eliminuje z powietrza i powierzchni wirusy, bakterie i grzyby. Dzięki funkcji przepływowej powietrze przechodzi przez wnętrze lampy, gdzie zostaje naświetlone i zdezynfekowane, a następnie wydostaje się na zewnątrz. Produkt z powodzeniem sprawdza się w domach, biurach i wszelkich punktach usługowych, a przy tym zachwyca designem klientów na całym świecie.

Chcieliśmy przede wszystkim, by powstał produkt, który wniesie realną wartość w trudnych czasach. Wykorzystaliśmy naszych najlepszych fachowców i ponad 30-letnie doświadczenie, by stworzyć lampę do dezynfekcji powietrza i powierzchni. Zależało nam jednak, by UV-C STERILON FLOW wyróżniał się też designem i oprócz swoich wyjątkowych funkcji zapewniał wrażenia estetyczne. Dlatego do współpracy w tym zakresie wybraliśmy pracownię HEKATE DESIGN. Kuba Zarzyński i Przemek Pstrokoński przedstawili projekt, który od razu nas zachwycił. Teraz nasza lampa została doceniona także przez architektów i fanów dobrego wzornictwa. Jesteśmy bardzo dumni z tego sukcesu - mówi Marzena Lesińska, pełnomocnik Zarządu Lena Lighting.

Skuteczność lampy UV-C STERILON FLOW jest potwierdzona badaniami. Więcej informacji można znaleźć na: uvc.lenalighting.pl


Lena Lighting wspiera konkurs o Nagrodę Architektoniczną Województwa Wielkopolskiego

NAWW
Jury wyłoniło właśnie kandydatów, którzy powalczą o nagrodę w konkursie organizowanym przez poznański oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich, przy współpracy z Wielkopolską Okręgową Izbą Architektów RP - NAWW. Głównym sponsorem konkursu jest producent oświetlenia LED ze Środy Wielkopolskiej - firma Lena Lighting.

Do konkursu nadesłano około 80 zgłoszeń. Zdaniem prezesa poznańskiego SARP-u i członka jury, Wojciecha Krawczuka, poziom wszystkich przesłanych prac był bardzo wysoki, a duża część projektów była spoza Poznania i okolic, co można uznać za sukces i dobrą zapowiedź dla kolejnych edycji. Projekty można było zgłaszać w sześciu kategoriach: obiekt architektoniczny, dom, wnętrze, przestrzeń wspólna, młody twórca oraz dzieło eksportowe. Największym zainteresowaniem cieszyły się domy jednorodzinne, obiekty i wnętrza, a najmniej popularna okazała się kategoria „dzieło eksportowe”.

Lena Lighting chce wspierać architektów. Jako firma z Wielkopolski zdecydowaliśmy się zaangażować w konkurs o Nagrodę Architektoniczną naszego województwa. To prestiżowy konkurs, z ciekawymi kategoriami, otwarty także na młodych architektów. W jury zasiadają wielkie osobowości związane z architekturą, co gwarantuje wysoki poziom. Trzymamy mocno kciuki za wszystkich, którzy powalczą o nagrodę, choć nie ukrywamy, że mamy już swoich faworytów. Oczywiście naszą uwagę przykuwa szczególnie podejście do tematu oświetlenia - mówi Marzena Lesińska, pełnomocnik Zarządu Lena Lighting.


Jury wyłoniło teraz po kilka projektów z każdej kategorii. Zdjęcia wszystkich zakwalifikowanych prac można zobaczyć na www.naww.pl. Kolejnym etapem będzie oglądanie przez jury wszystkich nominowanych prac. Zgodnie z harmonogramem ogłoszenie wyników powinno nastąpić 26 listopada, jednak w związku z pandemią koronawirusa nie jest pewne, czy całe wydarzenie będzie przebiegać zgodnie z wcześniej założonymi planami.


Lena Lighting rozpoczyna współpracę z agencją PR – V5group

LENA LIGHTING V5
Dynamicznie rozwijający się, polski producent systemów oświetleniowych podpisał kontrakt na obsługę PR i social mediów z poznańską agencją V5group. Współpraca obejmuje PR korporacyjny, produktowy, komunikację wewnętrzną oraz obsługę oficjalnych profili marki na Facebooku oraz Instagramie. Agencja odpowiada też za przygotowanie i wdrożenie nowej strategii komunikacji.

Lena Lighting ma ambitne plany. Postawiliśmy na najnowocześniejsze technologie i ludzi. Zainwestowaliśmy w rozwój naszego centrum badawczego, linie produkcyjne oraz zbudowaliśmy zespół fachowców światowego formatu. To zaowocowało zaufaniem klientów i wzrostami sprzedaży. Udało nam się stworzyć wiele produktów, które stały się bestsellerami na rynku. Przez ponad 30 lat naszej działalności zdobyliśmy kompetencje kompleksowego dostawcy energooszczędnych systemów oświetleniowych, opartych na technologii LED. Zdecydowanie przyszedł teraz nasz czas na szerszą komunikację w obszarze PR-u i social mediów – mówi Tomasz Wencławek, Członek Zarządu firmy Lena Lighting S.A. Postawiliśmy na V5group ponieważ łączą nas te same wartości i mamy też podobne spojrzenie na biznes – dodaje.


Obserwujemy rozwój marki Lena Lighting od dłuższego czasu i jesteśmy pod wielkim wrażeniem. Przed nami spore wyzwanie, ale podchodzimy do niego z dużym entuzjazmem. Zakres naszej współpracy jest szeroki, a cele jak przystało na markę, która prowadzi globalną działalność, bardzo ambitne – komentuje Łukasz Tomkiewicz, CEO V5group. Nasza agencja zajmuje się PR-em od 1992 roku. Mamy duże doświadczenie i zespół ludzi, dla których komunikacja jest pasją. Na pewno wykorzystamy wszystkie nasze atuty, by zrealizować postawione przed nami zadania w obszarze PR-u i social mediów i by nasza współpraca była maksymalnie efektywna – dodaje Tomkiewicz.

  • Dodaj do ulubionych