icon polandPrzedstawiciele
handlowi i inwestycyjni


Produkty Lena Lighting S.A. dostępne są w hurtowniach elektrotechnicznych oraz w sieciach marketów technicznych na terenie całego kraju.

Aby uzyskać bliższe informacje dotyczące dystrybucji i cen prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami.


Posiadamy szeroką gamę oświetlenia przeznaczonego zarówno do oświetlania dużych inwestycji przemysłowych jak i budynków użyteczności publicznej. Służymy też pomocą przy projektowaniu oświetlenia.

Projektowanie oświetlenia jest naszą specjalnością od wielu lat, dzięki czemu współpraca z Lena Lighting S.A. jest szansą na skorzystanie z usług najwyższej klasy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że projektowanie oświetlenia wymaga troski o najdrobniejsze detale oraz odpowiedniego doświadczenia, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każde zlecenie traktować priorytetowo.

W naszym dziale projektowym pracuje zespół specjalistów od oświetlania wykorzystując najnowocześniejsze programy komputerowe do tworzenia projektów oświetleniowych, takie jak: DIALux, DIALux evo, AutoCAD, Autodesk Revit. Realizujemy również projekty z wykorzystaniem systemów sterowania zapewniające oszczędności w energii elektrycznej min. 40%.

Biuro projektów oświetleniowych w Środzie Wielkopolskiej
Kamil Orzechowski
tel.kom: 784 981 458
e-mail: k.orzechowski@lenalighting.pl


Biuro projektów oświetleniowych w Warszawie
Dariusz Smardzewski
tel. kom.: +48 61 28 60 435
e-mail: d.smardzewski@lenalighting.pl


Biuro projektów południowa Polska
Łukasz Szubartowicz
tel.kom.: +48 784 981 455
e-mail: l.szubartowicz@lenalighting.pl

  • Dodaj do ulubionych