Jesteśmy na Red Dot Design Week 2022

20 czerwca podczas uroczystej gali w teatrze Aalto w Essen odebraliśmy dwie nagrody Red Dot. Prestiżowe wyróżnienia zdobyły lampy Sizzano i UV-C Sterilon Flow. Chwila wręczenia „Oscarów designu” pozostanie w naszej pamięci na długo.

Wspaniała atmosfera oraz inspirujące rozmowy towarzyszyły nam nie tylko podczas gali, ale także podczas Nocy Projektantów. Zorganizowana specjalnie dla twórców i zaproszonych gości Designer’s Night była niezwykłą okazją do wymiany doświadczeń i poglądów z twórcami z całego świata. Poznaliśmy wielu wspaniałych ludzi, dla których design, podobnie jak dla nas, jest nie tylko pracą, ale przede wszystkim wielką pasją i misją.

Ważną częścią celebracji Red Dot Design Week jest także wystawa w Red Dot Design Museum. Ekspozycja ta jest opowieścią zarówno o przełomowych osiągnięciach w designie, jak i o najnowszych trendach. Jesteśmy dumni, że nasze lampy Sizzano i UV-C Sterilon Flow, zaprojektowane przez Jakuba Zarzyńskiego, są częścią tej wspaniałej prezentacji. Wystawę można oglądać do maja 2023 roku.

Konkurs Red Dot Award zyskał międzynarodową renomę jako jeden z najbardziej prestiżowych znaków jakości dobrego wzornictwa i prawdziwe święto designu. Tegoroczna edycja jest potwierdzeniem jego wysokiej rangi.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z wydarzenia.

Obserwuj nas na:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.