Night&Light Golf Tournament 2 za nami!

Nocny turniej golfowy z okazji Międzynarodowego Dnia Światła już po raz drugi przyciągnął na Rosa Private Golf Club wielu znamienitych gości. Mieliśmy okazję spotkać się z architektami z Polski, Czech, Niemiec, Anglii, Łotwy oraz ze Szwecji. Podczas wydarzenia towarzyszyły nam niezwykłe emocje związane z grą w golfa, ale także z rozmowami o innej wspólnej pasji – projektowaniu innowacyjnych rozwiązań w sferze oświetlenia i projektowania wnętrz.

Night&Light Golf Tournament to doskonała okazja do inspirujących rozmów o świetle i jego roli. A ta nie ogranicza się wyłącznie do zapewnienia komfortowych warunków w czasie pracy czy relaksu. Światło zapewnia bezpieczeństwo, dba o emocje i samopoczucie, a także staje się samodzielnym elementem aranżacyjnym wnętrz, będąc nieodłącznym elementem każdej przestrzeni.
Podczas nocnego turnieju golfowego, który zorganizowaliśmy już po raz drugi na Rosa Private Golf Club, mogliśmy spotkać się z wieloma twórcami z branży architektonicznej oraz projektowania wnętrz, inwestorami i pasjonatami golfa. Wielu z nich towarzyszyło nam także podczas poprzedniej edycji. Nasi goście przybyli z całego kraju, z Czech, Niemiec, Anglii, Łotwy oraz Szwecji. Rozmowy pozwoliły nam poznać aktualne realia rodzimego i sąsiedzkich rynków.

Tuż przed nocną częścią turniejową przed publicznością wystąpiła Dorota Koziara, która opowiedziała o kolekcji lamp Messaggio.

Obserwuj nas na:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.