Nowości w rodzinie MAGNUM FUTURE LED

nowosci magnum future

Oprawy z rodziny MAGNUM FUTURE LED są nowoczesnym, kompletnym rozwiązaniem zapewniającym oświetlenie miejsc pracy. Można je z powodzeniem stosować wszędzie, gdzie potrzebne jest mocne oświetlenie, wytrzymała konstrukcja o długiej żywotności oraz liczne usprawnienia ułatwiające pracę.
W odpowiedzi na potrzeby fachowców i majsterkowiczów Lena Lighting wprowadziła do swojej oferty nowych przedstawicieli tej rodziny MAGNUM FUTURE XS i MAGNUM FUTURE XL MAX.

MAGNUM FUTURE XS to mały poręczny naświetlacz, który można postawić lub zamontować na rozmaitych konstrukcjach. Oprawa pomimo kompaktowych rozmiarów, dzięki użyciu układu świetlnego LED GO! osiąga wysoki strumień 2000 lm. Dostępna jest również mobilna, akumulatorowa wersja tej oprawy.
Oprawa MAGNUM FUTURE XS została zaprojektowana przez konstruktorów z kilkunastoletnim doświadczeniem w projektowaniu oświetlenia roboczego. Jest odporna na najtrudniejsze warunki atmosferyczne i prawidłowo funkcjonuje nawet w ulewnym deszczu.

MAGNUM FUTURE LED XL MAX to oprawa o bardzo wysokim strumieniu świetlnym -9500 lm. Nowoczesny układ świetlny, zaprojektowany z wysokowydajnych komponentów pozwala na uzyskanie najwyższych parametrów oświetlenia. Podobnie jak pozostali przedstawiciele tej rodziny charakteryzuje się bardzo wysoką odpornością na uderzenia IK10 oraz szczelności IP54/IP44. Oprawa MAGNUM FUTURE LED XL MAX dedykowana jest do oświetlenia większych powierzchni.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.