FACTOR LED EVO - rodzina opraw przemysłowych

Rodzina opraw przemysłowych FACTOR LED EVO

Oprawa typu HIGH-BAY: FACTOR LED EVO Z (wariant zwieszany), przeznaczona jest do oświetlenia zakładów produkcyjnych, hal przemysłowych, wielkopowierzchniowych magazynów, a FACTOR LED EVO N (wariant natynkowy) dodatkowo hal magazynowych, obiektów handlowych i usługowych, w tym stacji paliw, hal sportowych i sal gimnastycznych w obiektach edukacyjnych. W obiektach o niższych stropach znajdzie zastosowanie oprawa typu LOW-BAY: FACTORIA LED EVO (wariant podtynkowy).

W naszych uniwersalnych oprawach typu HIGH-BAY i LOW-BAY zastosowano wysokiej mocy panele LED i opalizowany klosz z Makrolonu® LED (firmy BAYER) o bardzo wysokiej przepuszczalności światła widzialnego na poziomie 93%. Wytrzymały klosz pozwala zachować oprawie wysoki stopień odporności na uderzenia (IK10). Natomiast stopień szczelności tych opraw oświetleniowych wynosi IP65. Dostępna jest optyka o rożnym kącie świecenia: 30°/115° i 90°. Trwałość zastosowanych paneli LED to aż 50 000 godzin (L70B50) ta = 25 °C.

Bardzej szczegółowe dane oświetlenia przemysłowego z rodziny FACTOR LED EVO można znaleźć na poniższych stronach produktowych:

Obserwuj nas na:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.