Oświetlenie parkingu
Poznań

IKEA parking

Oświetliliśmy wielkopowierzchniowy parking sklepu Ikea na poznańskim Franowie najnowszymi lampami QUEST PLUS LED. Lampy idealnie wpisały się w architekturę miasta Poznań, rozświetlając jedno z po...
Poznań

Biurowiec ANDERSIA TOWER

Oświetliliśmy parking podziemny, klatki schodowe, wyjścia ewakuacyjne, korytarze w biurowcu ANDERSIA TOWER w Poznaniu. Nasze lampy, dzięki indywidualnie i profesjonalnie dostosowanych opcjach, id...

Oświetlenie parkingu

Jednym z aspektów, o które powinien zadbać właściciel dużego obiektu uczęszczanego przez duże grupy ludzi, jest odpowiednie oświetlenie parkingu. Wykorzystywane przez naszą firmę oświetlenie parkingów to kwintesencja dobrej jakości oraz atrakcyjnej ceny. Posiadamy różnorodną ofertę, dzięki czemu każdy obiekt może być użytkowany w sposób komfortowy, a przy tym bardzo bezpieczny. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami oraz realizacjami.

Lena Lighting – polski producent niezawodnych lamp na parking

Parking to miejsce niemal zawsze obecne przy większych obiektach, użytkowanych przez sporą ilość osób. Z tego powodu konieczne jest zadbanie o ich wygodę i bezpieczeństwo. Przez to teren ten musi zostać dobrze oświetlony, niezależnie od tego, czy chodzi o parking naziemny, czy parking podziemny. Oferowane przez Lena Lighting oprawy oświetleniowe charakteryzują się szeregiem zalet, które sprawiają, że doskonale sprawdzają się jako oświetlenie parkingów.

Różnorodne lampy na parking zewnętrzny od Lena Lighting

Oświetlenie parkingu zewnętrzne jest szczególnie istotne, ponieważ oprawy są narażone na więcej negatywnych czynników, jak i muszą się cechować większą mocą. Produkty oferowane przez Lena Lighting posiadają wysoki stopień szczelności IP66, dzięki czemu sprawdzą się w miejscach o sporej wilgotności lub zapyleniu. Dochodzi do tego odporność na uderzenia IK07-IK09, a więc zwiększona ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Oświetlenie parkingowe LED oferowane przez naszą firmę jest najlepszym rozwiązaniem pod względem cenowym. Jest to związane z rekordową skutecznością świetlną oraz żywotnością – nasze lampy mogą nieprzerwanie świecić przez ponad sto tysięcy godzin. Nasz asortyment jest różnorodny, dlatego klient może wybrać odpowiednią do swoich wymagań moc lampy w zakresie od 13 do 228 W. Analogicznie do mocy, emitują one światło na poziomie 1550 do 27300 lumenów. Oświetlenie parkingu zewnętrznego jest często narażone na przepięcia, dlatego też lampy Lena Lighting wyposażono w zabezpieczenie SP10KV. Dzięki niemu są skutecznie chronione przed skokami napięcia oraz przepięciami prądu.

To, że nasze wytrzymałe i energooszczędne lampy gwarantują odpowiednie natężenie oświetlenia na parking zewnętrzny, nie jest ich jedyną zaletą. Warto wspomnieć również o tym, że dzięki naszym lampom LED parking naziemny będzie nie tylko dobrze oświetlony, ale również będzie się estetycznie prezentował. Duży wybór modeli pozwala na elastyczność zarówno pod względem wyglądu, jak i umiejscowienia. Na szczególną uwagę zasługuje model Astra LED, który posiada samoczyszczący, jednolity korpus.

Energooszczędne oświetlenie parkingów podziemnych

Dobór oświetlenia do parkingu podziemnego jest nieco prostszy. W tym przypadku lampy nie są narażone na kontakt z wodą, jednak nadal w obiekcie może panować wysoka wilgotność i obecność pyłów, dlatego te oprawy również są wykonywane w sposób szczelny.

Co istotne, zazwyczaj oświetlenie parkingowe LED tworzą lampy o mniejszej mocy. Nasze realizacje są urozmaicane poprzez wzbogacanie instalacji w sterowniki, które sprawiają, że w przypadku braku wykrycia obecności człowieka w obiekcie, lampy świecą z mniejszym natężeniem. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na to, aby oświetlenie parkingu było jeszcze bardziej energooszczędne. Ciekawym rozwiązaniem jest również podzielenie obszaru podziemnego na strefy, co oznacza, że lampy na parking będą świeciły w tym sektorze, w którym odbywa się ruch.

Zarówno w przypadku parkingu podziemnego, jak i naziemnego posiadamy sporo propozycji, dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz dotychczasowymi realizacjami. Współpracowaliśmy m.in. ze sklepem IKEA oraz biurowcem ANDERSIA TOWER w Poznaniu. Jako renomowany producent oświetlenia proponujemy również produkty z innych obszarów, takich jak np. oświetlenie uliczne.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.