icon polandPrzedstawiciele
handlowi i inwestycyjni


Produkty Lena Lighting S.A. dostępne są w hurtowniach elektrotechnicznych oraz w sieciach marketów technicznych na terenie całego kraju.

Aby uzyskać bliższe informacje dotyczące dystrybucji i cen prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami.


Wspieramy Domy Pomocy Społecznej
Nasze lampy UV-C STERILON AIR, które eliminują z powietrza wirusy, grzyby i bakterie zostały właśnie dostarczone do Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Poznania, skąd trafią do Domów Pomocy Społecznej przy ul. Bukowskiej, Niedziałkowskiego, Konarskiego i Ugory.

Technologia UV-C jest jedną z najskuteczniejszych metod dezynfekcji. Dzięki specjalistycznej konstrukcji lamp dezynfekcja promieniami UV-C odbywa się wewnątrz urządzenia, co pozwala na jego bezpieczną pracę w obecności ludzi. Powietrze zostaje zasysane z otoczenia, dezynfekowane w środku lampy, po czym wolne od patogenów powraca do obiegu, minimalizując ryzyko zakażeń. To nieocenione rozwiązanie wszędzie tam, gdzie chcemy szczególnie zadbać o sterylność i czystość powietrza.

Chcieliśmy, aby nasze lampy UV-C STERILON mogły służyć osobom w domach opieki, które w czasie pandemii należy szczególnie wspierać. Dzięki pomocy Urzędu Miasta Poznania, udało się szybko skoordynować akcję, z czego się bardzo cieszymy.OCULUS LED ENEC
Najwyższa jakość lamp OCULUS LED została potwierdzona certyfikatem. Rodzina OCULUS LED uzyskała znak jakości produktów elektrycznych ENEC.

To kolejna lampa firmy Lena Lighting S.A., która szczyci się europejskim certyfikatem jakości dla towarów elektrycznych. Aby go otrzymać, trzeba mieć potwierdzoną wysoką jakość produktu, odpowiadającą obowiązującym surowym normom europejskim w zakresie bezpieczeństwa.

OCULUS LED to doskonałe parametry i solidna konstrukcja. Dzięki zastosowaniu wysoko wydajnych diod wyróżnia się bardzo wysoką wartością strumienia świetlnego do 49 200 lm oraz efektywnością świetlną do 176 lm/W. Jest wykonany z ciśnieniowego odlewu aluminium, co sprawia, że jest bardzo wytrzymały i odporny na uderzenia (IK09).

Efektowny kształt lamp OCULUS LED nie jest dziełem przypadku. Źródłem inspiracji konstruktorów oświetlenia bardzo często okazuje się być otaczająca nas natura. Radiator zaprojektowany tak, żeby jak najefektywniej rozprowadzać ciepło, jest wzorowany na budowie roślin. Dzięki takiej konstrukcji radiatora lampa może pracować w temperaturze do 45°C.

OCULUS LED często jest stosowany jako oświetlenie hal produkcyjnych, gdzie występuje wilgotność czy zapylenie. Choć jest produktem dedykowanym obiektom przemysłowym, ze względu na swój nietypowy, designerski kształt jest coraz częściej wybierany przez projektantów do oświetlania innych przestrzeni, gdzie staje się bardzo ciekawym i nowoczesnym elementem wyposażenia wnętrza.

Pobierz Certyfikat ENEC OCULUS LED - strona produktowa Pozostałe produkty z rodziny OCULUS LED Pobierz folder Rodziny lamp OCULUS LED


WOŚP
Wyprodukowaliśmy limitowaną serię lamp UV-C STERILON FLOW dla WOŚP. Rusza licytacja!

Zespół Lena Lighting gra dla WOŚP. 10 designerskich lamp UV-C STERILON FLOW z serduszkiem opuściło właśnie naszą linię produkcyjną i zostało wystawionych na aukcję dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W naszej siedzibie prowadzona jest także zbiórka pieniędzy na rzecz Orkiestry.

Oprócz klasycznej zbiórki do puszki postanowiliśmy wesprzeć akcję produkując specjalną serię lamp UV-C STERILON FLOW, sygnowanych logo WOŚP. Limitowana kolekcja 10. lamp trafiła już na licytację, a dochód z aukcji zasili konto 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Serdecznie zapraszamy do licytacji
 
Dwufunkcyjne lampy UV-C STERILON FLOW to produkty zdecydowanie na czasie. Wykorzystując promienie ultrafioletowe (UV-C) eliminują z powietrza i powierzchni wirusy, bakterie i grzyby. Powietrze przechodząc przez wnętrze lampy, zostaje naświetlone i zdezynfekowane, a następnie wydostaje się na zewnątrz. Co ważne, lampy UV-C STERILON FLOW mogą pracować w obecności ludzi.

Idealnie sprawdzą we wszelkich punktach usługowych, biurach oraz domach. Ich skuteczność została potwierdzona niezależnymi badaniami.

Lampa została zaprojektowana przez Kubę Zarzyńskiego i Przemka Pstrokońskiego z pracowni HEKATE DESIGN i zwyciężyła w konkursie Design dla Konesera 2020 w kategorii domowe technologie.

Więcej informacji o lampie UV-C STERILON FLOW dostępne są tutaj: uvc.lenalighting.pl/

Skuteczność potwierdzona badaniami: Wyniki badań