icon polandPrzedstawiciele
handlowi i inwestycyjni


Produkty Lena Lighting S.A. dostępne są w hurtowniach elektrotechnicznych oraz w sieciach marketów technicznych na terenie całego kraju.

Aby uzyskać bliższe informacje dotyczące dystrybucji i cen prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami.


Miejskie Centrum Energetyki Cieplnej w Olsztynie
Zamontowaliśmy prawie 300 energooszczędnych lamp TIARA LED PRO  w województwie warmińsko-mazurskim.

185 naszych inteligentnych opraw TIARA LED PRO oświetla drogi w gminie Szczytno, a 92. lampy zostały zakupione przez Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Olsztynie.


TIARA LED PRO to nowoczesne oprawy drogowe, wyposażone w protokół DALI, służący do sterowania oświetleniem. Dzięki zaawansowanym technologicznie rozwiązaniom oraz najwyższej jakości diodom, lampy te zdecydowanie zmniejszają zużycie energii elektrycznej. Oprawy te mogą dostosowywać oświetlenie do pory dnia i bieżących potrzeb, co nie tylko generuje dodatkowe oszczędności, ale sprawia, że istotnie poprawia się poziom bezpieczeństwa na drogach. Wyjątkowe parametry, wytrzymałość, optymalna konstrukcja i łatwość montażu sprawiają, że lampy TIARA LED PRO są coraz częściej wybierane do oświetlania miejskich i wiejskich dróg.

Tak prezentują się w województwie warmińsko-mazurskim:Więcej o naszych energooszczędnych lampach drogowych na drogowe.lenalighting.plZobacz naszą galerię najnowszych realizacji


OŚwietlenie robocze i warsztatowe PLASTER LITE FUTURE LED
PLASTER LITE FUTURE LED to idealna propozycja dla malarzy i tynkarzy. Dzięki specjalnym diodom oraz soczewce zapewniającej skupienie strumienia świetlnego lampa oświetla powierzchnie w sposób, który pozwala zobaczyć wszelkie nierówności. W efekcie otrzymujemy niezwykle precyzyjny obraz ewentualnych niedoskonałości. Takie „badanie jakości” na etapie prac nie tylko pomaga zagwarantować idealną gładkość ścian, ale też uniknąć ewentualnych reklamacji po zakończeniu realizacji.


Lampa PLASTER LITE FUTURE LED zaprojektowana jest z wysokiej jakości materiałów, które są gwarancją wytrzymałości i szczelności. Korpus lampy został wykonany z aluminium i gumy, a do produkcji klosza lampy użyto transparentnego poliwęglanu PC.

W ofercie jako dodatkowe akcesorium, dostępny jest wygodny w montażu stojak, który pozwala optymalnie dopasowywać pozycję lampy.
Stawiamy na jakościowe rozwiązania - dołączyliśmy do platformy BIMobject
Stawiamy na jakościowe rozwiązania, ułatwiające projektantom, architektom i grafikom ich codzienną pracę. Dlatego dołączyliśmy do platformy BIMobject.  Jest to miejsce pozwalające na spełnienie powyższych założeń oraz na wzbogacenie naszej oferty produktowej.

Zobacz więcej: www.bimobject.com