icon polandPrzedstawiciele
handlowi i inwestycyjni


Produkty Lena Lighting S.A. dostępne są w hurtowniach elektrotechnicznych oraz w sieciach marketów technicznych na terenie całego kraju.

Aby uzyskać bliższe informacje dotyczące dystrybucji i cen prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami.


TIARA LED TIARA LED PRO
Nasze energooszczędne oprawy drogowe TIARA LED uzyskały certyfikat ENEC PLUS, który jest potwierdzeniem wiarygodności parametrów funkcjonalnych.

Znak ENEC PLUS jest niezależnym uwierzytelnieniem jakości lamp, który potwierdza m.in. wiarygodność takich parametrów jak trwałość, skuteczność świetlną, rozsył, strumień świetlny, temperaturę barwową, wskaźnik oddawania barw, moc oraz zakres temperatur pracy urządzenia.

W przypadku opraw drogowych wiarygodność parametrów potwierdzana certyfikatami ENEC i ENEC+ gwarantuje, że w przypadku modernizacji nastąpi nie tyko duży krok w stronę poprawy estetyki i komfortu życia mieszkańców poprzez polepszenie parametrów świetlnych. Potwierdza także, że koszt nakładów inwestycyjnych zwróci się z uzyskanych oszczędności w stosunkowo krótkim okresie czasu, przekładając się na wymierny wkład w ochronę środowiska. Cieszymy się, że seria naszych opraw TIARA LED uzyskała tak ważny certyfikat potwierdzający ich wysokie parametry funkcjonalne.

Lampy TIARA LED to nowoczesne, łatwe w montażu oprawy drogowe, które dzięki zaawansowanym technologicznie rozwiązaniom pozwolą zredukować koszty zużycia energii. Oprawy te mogą dostosowywać natężenie oświetlenia poprzez system redukcji mocy opraw w okresach minimalnego ruchu drogowego. Posiadają również możliwość współpracy z czujnikami ruchu jak i inteligentnymi systemami sterowania ClueCity. Oprócz energooszczędności charakteryzują się także wysokimi parametrami funkcjonalnymi, które zostały teraz potwierdzone jakościowym certyfikatem ENEC PLUS.Nowe regulacje UE dotyczące źródeł światła
1 września 2021 roku UE wprowadziła nowe przepisy dotyczące źródeł światła. Zmiany dotyczą m.in. klas energetycznych oraz etykiet znajdujących się na opakowaniach produktów oświetleniowych. Nowe wytyczne to krok ku wprowadzeniu proekologicznych innowacji technologicznych oraz społecznej odpowiedzialności za środowisko naturalne.

Teraz etykieta oprócz klasy energetycznej uwzględnia również zużycie energii w kilowatogodzinach oraz kod QR, gdzie znajdują się szczegółowe informacje o produkcie. Klasy zostały uproszczone, usunięte zostały „+” dla najwyższej oceny, a nowa skala zawiera wyłącznie oznakowania od A do G.

Od lat intensywnie pracujemy nad efektywnością naszych produktów i wykorzystujemy całą naszą wiedzę, by oferować jak najbardziej energooszczędne rozwiązania. Błyskawicznie dostosowaliśmy się do aktualnych przepisów i naszym Klientom rzetelną oferujemy informację uwzględniającą nowe wytyczne.SQ 600 LED  COMPACT LED EVO N COMPACT LED EVO N 1200 COMPACT LED EVO N IP65 COMPACT LED EVO Z
Kolejne produkty Lena Lighting uzyskały certyfikat ENEC, który jest potwierdzeniem spełnienia wymagań norm europejskich (EN) związanych z bezpieczeństwem.

Przyznany dla wyrobów elektrycznych jakościowy znak ENEC jest uznaną w Europie gwarancją bezpieczeństwa produktów. Do certyfikowanych znakiem ENEC opraw dołączyły waśnie kolejne lampy produkowane przez nas w Środzie Wielkopolskiej:


SQ 600 LED
COMPACT LED EVO N
COMPACT LED EVO N 1200
COMPACT LED EVO N IP65
COMPACT LED EVO Z


To niezależne potwierdzenie, że nasze produkty wytwarzane są z dbałością o najwyższą jakość i bezpieczeństwo oraz z poszanowaniem określonych norm i wymogów.