icon polandPrzedstawiciele
handlowi i inwestycyjni


Produkty Lena Lighting S.A. dostępne są w hurtowniach elektrotechnicznych oraz w sieciach marketów technicznych na terenie całego kraju.

Aby uzyskać bliższe informacje dotyczące dystrybucji i cen prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami.


MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ / OLSZTYN

Nowe oświetlenie w Miejskich Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Olsztynie
92 lampy TIARA LED PRO oświetlają teren Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Olsztynie. Nowe oświetlenie ledowe doświetla plac oraz drogi dojazdowe, dzięki czemu poruszanie się po obiekcie jest łatwiejsze i bezpieczniejsze. Oświetlenie ledowe generuje spore oszczędności energii elektrycznej w eksploatacji, stąd też coraz większe zainteresowanie naszymi lampami wśród miast i gmin.
Zastosowane produkty:AUTODROM SKODA / KOMORNIKI
Autodrom_001
Autodrom_002
Autodrom_003
Autodrom_005
Autodrom_006
Autodrom_008

Bezpieczeństwo jazdy. Ale przy realizacji tej inwestycji słowa te nabrały niezwykłego znaczenia. W szkole największą atrakcją na torze jest wprowadzanie auta w niekontrolowany poślizg nadsterowny. Tor składający się z placu manewrowego, wzniesień i wielu urozmaiceń, które dają nieograniczone możliwości realizacji dla kursantów, którzy biorą udział w szkoleniach w zmiennych warunkach pogodowych. Dlatego tak ważne okazało się oświetlenie i dobranie jak najlepszych lamp LED, które spełnią swoją funkcję w każdych warunkach i o każdej porze.Od lat oświetlenie towarzyszy nam na każdym kroku, nie tylko w domu, ale i poza nim. Jest to warunkowane z jednej strony wymogami prawa, a z drugiej – zwyczajną wygodą użytkowników danej lokalizacji. Zależnie od miejsca, stosuje się różne żarówki i oprawy świetlne. Wyróżnia się te montowane wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. Drugi przypadek wymaga szczególnej uwagi, zwłaszcza kiedy oświetlona ma zostać spora powierzchnia. Jakie oświetlenie placu sprawdza się najlepiej?

Różnego rodzaju place i podobne przestrzenie wymagają dobrego oświetlenia, ponieważ są to miejsca często użytkowane przez ludzi. Światło daje nie tylko komfort, ale też bezpieczeństwo. Często przecież po danym terenie poruszają się samochody, a także inne środki transportu. Niezależnie od tego, czy w grę wchodzi plac manewrowy, lotnisko itd., zawsze warto postawić na najwyższą jakość.

Oświetlenie placu jest stosowane na zewnątrz budynków. Z czym się to wiąże? Zazwyczaj lampy, w przeciwieństwie do zamkniętych obiektów, znajdują się wysoko nad poziomem gruntu. Przez to konieczne jest wykorzystywanie mocnych żarówek, ponieważ w przeciwnym wypadku oświetlenie nie będzie skuteczne. Takie rozwiązania wiążą się jednak z wysokim poborem energii, dlatego lampy LED będą najlepszym wyborem.

Żarówki LED zdobyły swoją obecną popularność ze względu na świetne parametry. Każdy model posiada stosunkowo dobry współczynnik oddawania barw oraz skuteczność świetlną, wyrażaną w lumenach na wat. To szczególnie ważne w dzisiejszych czasach, ponieważ dobre oświetlenie LED to rozwiązanie ekonomiczne, ale także ekologiczne. W zaokrągleniu podaje się, że lampy LED pobierają pięć razy mniej energii elektrycznej, niż ich wolframowe odpowiedniki, przy tej samej ilości emitowanych lumenów. Za skorzystaniem z tej technologii przemawia też żywotność, która może wynosić kilka lub kilkanaście lat ciągłego świecenia.

Używane przez nas lampy LED są wykonywane z najwyższą dbałością o szczegóły. Wiemy, że oświetlenie zewnętrzne jest szczególnie narażone na wpływ negatywnych czynników naturalnych, dlatego wszystkie oprawy w naszej ofercie są na nie odporne. Chodzi zarówno o wilgoć, opady deszczu, jak i skrajne temperatury. Wykazują także sporą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Stosowane na zewnątrz lampy LED muszą także skutecznie oświetlić dany teren, jednak często ograniczeniem może być umiejscowienie słupów. Z tego powodu, stosowane przez nas oprawy w większości posiadają możliwość regulowania zarówno w pionie, jak i poziomie.

Oświetlenie placu oferowane przez Lena Lighting to żarówki o elastycznym doborze mocy w zakresie 13-228 W, mogące wyemitować 1 550-27 300 lumenów. Dbamy o bezawaryjność i bezpieczeństwo, dlatego każdy model posiada zabezpieczenie Sp10KV, które chroni przed wysokimi skokami napięcia i przepięciami.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. Zaufało nam już wielu klientów, którzy postawili na najwyższą jakość. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

  • Dodaj do ulubionych