Oświetliliśmy Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka w Poznaniu

Ponad 7,5 tysiąca naszych energooszczędnych lamp ledowych oświetli jeden z najnowocześniejszych szpitali pediatrycznych - Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka w Poznaniu przy ulicy Wrzoskiej. Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka zostało wyposażone w wiele innowacyjnych udogodnień takich jak poczta pneumatyczna, czy zautomatyzowana apteka. Najnowszej technologii użyto tu także do oświetlenia obiektu, które zapewniła nasza firma. Szpital będzie jedną z najnowocześniejszych placówek tego typu w Polsce.

  • Wielkopolskie Centrum Zrowia Dziecka w Poznaniu

Produkty Lena Lighting oświetlają nie tylko wnętrze budynku, ale również tereny zewnętrze. W sumie dostarczyliśmy tu ponad 7,5 tysiąca naszych opraw ledowych, w tym specjalistyczne lampy LABO do sterylnych pomieszczeń szpitalnych, a także nasze sztandarowe jak oprawa Tytan, czy naświetlacze Quest i Flato. Znajdziemy tu też wiele efektownych wzorów m.in. lampy Terra, Piatto, czy Arto.

Motywem przewodnim Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka jest woda i podwodny świat. Nasze oświetlenie musiało nie tylko wpisać się w klimat obiektu, ale przede wszystkim zapewnić wymagane normy dotyczące funkcjonalności, parametrów świetlnych i energooszczędności. Ze względu na charakter inwestycji jest to szczególnie ważny dla nas projekt. Bardzo się cieszymy się, że to właśnie nasze produkty będą służyć małym pacjentom Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Poznaniu.

Zobacz najnowszy film z budowy opublikowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.

Obserwuj nas na:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.