icon polandPrzedstawiciele
handlowi i inwestycyjni


Produkty Lena Lighting S.A. dostępne są w hurtowniach elektrotechnicznych oraz w sieciach marketów technicznych na terenie całego kraju.

Aby uzyskać bliższe informacje dotyczące dystrybucji i cen prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami.


Wybór oświetlenia przemysłowego to nie lada wyzwanie. Musi być skuteczne, bezpieczne, dobrej jakości, by nie męczyło wzroku i oczywiście energooszczędne. Czym warto się więc kierować przy wyborze opraw przemysłowych?

Oszczędność i spokój

W halach produkcyjnych czy magazynach to właśnie oświetlenie przemysłowe stanowi często jedyne źródło światła. Bezpieczeństwo i komfort pracy, to pierwszy aspekt przy wybieraniu lamp przemysłowych. Ważne, żeby ich barwa światła nie była ani ciepła ani zimna. Najlepiej sprawdzi się tutaj barwa neutralna, która jest najbardziej zbliżona do barwy naturalnego światła. Poprawi ona skupienie i komfort ludzi przebywających w pomieszczeniach.


Wybierając lampy przemysłowe należy zwrócić uwagę na to, by były energooszczędne i miały długą żywotność. Mają przecież służyć długie lata, bez konieczności wymiany. Pod tymi względami niezastąpione są lampy LED. Te nowoczesne lampy generują duże oszczędności. W porównaniu do lamp starszych generacji, pozwalają zmniejszyć wydatki na energię elektryczną do 80 %! Dodatkowo żywotność LED w porównaniu do tradycyjnych źródeł światła jest dużo wyższa, co pozwoli ograniczyć mocno koszty serwisu i wymiany w przypadku przepalenia żarówek. Ich przewagą jest też szybki zapłon, dlatego od razu świecą pełną mocą bez migotania.

Oświetlenie przemysłowe LED

Producenci oświetlenia posiadają w swojej ofercie bardzo szeroki asortyment oświetlenia przemysłowego, który można dopasować do różnych potrzeb klientów. Są to lampy które można stosować zarówno na zewnątrz, np. na stacjach benzynowych i rampach, jak i wewnątrz, w halach przemysłowych, w magazynach, marketach, warsztatach... Często są narażone na różne czynniki zewnętrzne jak wilgoć, strugi deszczu, czy duże zapylenie. Muszą więc sprostać nie lada wyzwaniom. Dlatego oświetlenie przemysłowe musi być bardzo wytrzymałe, by pracować w trudnych warunkach.
Jako renomowany producent oświetlenia posiadamy w swojej ofercie sprawdzone i cenione na rynku lampy przemysłowe LED o dużej wytrzymałości, solidnej konstrukcji, charakteryzujące się bardzo wysokim stopniem szczelności czy wysoką odpornością na uderzenia.

 

Wybierając oprawy przemysłowe i naświetlacze warto pamiętać, że im lepsza jakość, tym lepsze efekty pracy.

  • Dodaj do ulubionych