W Światowy Dzień Architektury - świętujemy z architektami!

W Światowy Dzień Architektury pragniemy szczególnie docenić pracę architektów, którzy dzięki swojej pracy dostarczają nam nie tylko funkcjonalnych obiektów, ale i wielu cennych emocji, doświadczeń i przeżyć.

Każdego dnia nasz zespół pracuje po to, by móc dostarczać produkty, które pozwolą realizować najśmielsze wizje architektów. Z radością wspieramy i angażujemy się także w ważne dla środowiska architektonicznego inicjatywy.

Szczególnie bliskim obszarem jest dla nas architektura światła i to w niej właśnie upatrujemy szansy na zmianę postrzegania roli oświetlenia i myślenia o świetle. Z myślą o rozwoju tej dziedziny stworzyliśmy specjalny program współpracy z architektami, którego celem jest wspieranie realizacji wizji twórców poprzez dostarczanie innowacyjnych systemów, niezawodnych i pięknych produktów oraz kompleksowych rozwiązań technologicznych.

Dziękujemy za naszą współpracę i zaufanie, a na kolejne dni, tygodnie i lata życzymy wszystkim architektom dużo ciekawych realizacji i zawodowego spełnienia!

Obserwuj nas na:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.