BARIS 40 LED UGR – lampa, która zapewnia maksymalny komfort pracy

Międzynarodowej Konferencji z serii „Innowacyjność i kreatywność w gospodarce" W tym roku tematem przewodnim spotkania  jest „Biznes wzmocniony designem – w czasie COVID i post-COVID

Lampa BARIS 40 LED UGR została stworzona, by zapewnić maksymalny komfort i efektywność pracy. Dzięki wartości UGR (Unified Glare Rating) poniżej 19 minimalizuje efekt olśnienia wpływając na dobre samopoczucie, ograniczenie zmęczenia oraz mniejszą liczbę popełnianych błędów.

Z efektem olśnienia mamy do czynienia wtedy, gdy oko człowieka jest narażone na bezpośredni kontakt ze źródłem światła, bądź z jaskrawą powierzchnią, która je odbija. Wartość UGR poniżej 19 gwarantuje, że użytkownik lampy będzie czuł się niezwykle komfortowo.

Designerska lampa BARIS 40 LED UGR oprócz walorów związanych z dobrym samopoczuciem i nowoczesną stylistyką jest także niezwykle energooszczędna. Oprawa została wyposażona w najnowszej generacji moduły LED i może też współpracować z zewnętrznymi systemami sterowania oświetleniem w standardzie DALI. Dostępna jest wersja natynkowa oraz zwieszana.

Obserwuj nas na:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.