Tiara LED z ENEC PLUS

Nasze energooszczędne oprawy drogowe Tiara LED uzyskały certyfikat ENEC PLUS, który jest potwierdzeniem wiarygodności parametrów funkcjonalnych.


Znak ENEC PLUS jest niezależnym uwierzytelnieniem jakości lamp, który potwierdza m.in. wiarygodność takich parametrów jak trwałość, skuteczność świetlną, rozsył, strumień świetlny, temperaturę barwową, wskaźnik oddawania barw, moc oraz zakres temperatur pracy urządzenia.


W przypadku opraw drogowych wiarygodność parametrów potwierdzana certyfikatami ENEC i ENEC+ gwarantuje, że w przypadku modernizacji nastąpi nie tyko duży krok w stronę poprawy estetyki i komfortu życia mieszkańców poprzez polepszenie parametrów świetlnych. Potwierdza także, że koszt nakładów inwestycyjnych zwróci się z uzyskanych oszczędności w stosunkowo krótkim okresie czasu, przekładając się na wymierny wkład w ochronę środowiska. Cieszymy się, że seria naszych opraw TIARA LED uzyskała tak ważny certyfikat potwierdzający ich wysokie parametry funkcjonalne.


Lampy Tiara LED to nowoczesne, łatwe w montażu oprawy drogowe, które dzięki zaawansowanym technologicznie rozwiązaniom pozwolą zredukować koszty zużycia energii. Oprawy te mogą dostosowywać natężenie oświetlenia poprzez system redukcji mocy opraw w okresach minimalnego ruchu drogowego. Posiadają również możliwość współpracy z czujnikami ruchu jak i inteligentnymi systemami sterowania ClueCity. Oprócz energooszczędności charakteryzują się także wysokimi parametrami funkcjonalnymi, które zostały teraz potwierdzone jakościowym certyfikatem ENEC PLUS.

Obserwuj nas na:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.