Tiara LED nagrodzona w konkursie Dobry Wzór

Tiara LED nagrodzona w konkursie Dobry Wzór

Nasza energooszczędna oprawa drogowa Tiara LED zwyciężyła w kategorii  Zielony Wzór 2021 w najbardziej prestiżowym polskim konkursie wzorniczym Dobry Wzór.

Tiara LED to nowoczesna oprawa, która gwarantuje energooszczędne i bezpieczne oświetlenie dróg, ulic i przestrzeni zewnętrznych. To niezwykle trwała lampa, kompatybilna z nowoczesnymi systemami inteligentnego zarządzania oświetleniem, która dzięki szerokiej gamie rozsyłów może być montowana zarówno na autostradach, jak i na ścieżkach rowerowych. Konstrukcja lampy zapewnia nie tylko wygodny montaż, ale także bardzo ciekawy efekt wizualny. Dzięki swoim niezwykłym parametrom Tiara LED zyskała uznanie w wielu miastach i gminach. Teraz jej walory technologiczne i wyróżniający się design zostały docenione przez jury konkursu Dobry Wzór. Lampa została zaprojektowana przez zespół projektowy Lena Lighting.

Nagroda Zielony Wzór 2021 jest potwierdzeniem, że wysoce energooszczędne rozwiązania technologiczne można umiejętnie łączyć z wyróżniającym się wzornictwem, także w kategorii oświetlenia drogowego.

Obserwuj nas na:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.