Creative by nature podczas Expo 2020 w Dubaju

Nasze lampy na wystawie „Creative by nature” podczas Expo 2020 w Dubaju

Nasze energooszczędne lampy Baris LED, Sizzano, Solanto Duo i UV-C Sterilon Flow reprezentują polski design i innowacyjność podczas wystawy czasowej na Expo 2020 w Dubaju. Ekspozycja, której dyrektorem artystycznym jest Dorota Koziara, obejmuje produkty z 21 polskich firm, w tym aż 4 lampy z naszych kolekcji.

Wystawa „Creative by nature” jest prezentacją wybranych, najciekawszych, innowacyjnych produktów polskiego przemysłu i rzemiosła. Wielu spośród twórców inspirowało się pięknem Natury, niektóre z projektów są współczesną interpretacją tradycyjnych technik rzemieślniczych z wykorzystaniem naturalnych materiałów. Wszystkie są produkowane przy użyciu ekologicznych technologii, z myślą o zrównoważonym rozwoju. Ekspozycja wpisuje się w tematykę ogólną EXPO 2020 oraz w główne hasło Pawilonu Polski „Poland. Creativity inspired by nature”.

Podczas wystawy będzie można zobaczyć m.in. nasze energooszczędne lampy przeznaczone do oświetlenia wnętrz oraz wykorzystujące światło ultrafioletowe służące do dezynfekcji powietrza i powierzchni. Organizatorzy wybrali aż 4 nasze produkty:

Baris LED – kolekcja do tworzenia indywidualnych, zachwycających aranżacji, która umożliwia tworzenie linii świetlnych o długości aż do 6 m bez łączeń.

Solanto Duo – elegancka lampa ledowa o imponujących rozmiarach, która buduje niepowtarzalny klimat i idealnie dopełnia nowoczesne przestrzenie.

Sizzano - zjawiskowa, energooszczędna lampa o geometrycznych, obłych kształtach, która na okoliczność wystawy “Creative by nature” została wyprodukowana w specjalnej, metalicznej gamie kolorystycznej.

UV-C Sterilon Flow –dwufunkcyjna,prezentująca minimalistyczny design,lampa przeznaczona do skutecznej dezynfekcji powietrza i powierzchni,produkowana w oparciu o technologię UV-C.

Wystawa „Creative by nature” jest organizowana przez Urząd Patentowy RP we współpracy z Ministerstwem Rozwoju i Technologii oraz przy wsparciu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu. Ekspozycję można oglądać w Pawilonie Polski na Expo 2020 w Dubaju od 18.11. do 01.12.2021.

Zobaczcie zdjęcia z wystawy Creative by nature:

Źródło: expo.gov.pl

Obserwuj nas na:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.