Creative by nature podczas Expo 2020 w Dubaju

UV-C Sterilon Max dba o bezpieczeństwo dzieci

Nasza największa lampa do dezynfekcji powietrza stanęła w Sali Zabaw i Parku Trampolin Funmilia w Środzie Wielkopolskiej.  Dzięki technologii wykorzystującej światło ultrafioletowe
UV-C Sterilon Max
usuwa z otoczenia wirusy, bakterie i grzyby. Ta superwydajna, wolnostojąca lampa została skonstruowana specjalnie na potrzeby dużych pomieszczeń, w których przebywają ludzie. Lampa pracuje bardzo cicho, gwarantując maksymalny komfort użytkowania. To idealna propozycja dla szkół, placówek służby zdrowia, obiektów użyteczności publicznej, czy miejsc rozrywki.

Standardowo UV-C Sterilon Max występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: białej z grafitowymi elementami oraz czarnej. Istnieje jednak możliwość zamówienia indywidualnego projektu, dostosowanego do charakteru obiektu. Tak właśnie stało się w przypadku lampy, która dba o bezpieczeństwo gości Funmilii.

Przepływowe lampy wykorzystując światło ultrafioletowe (UV-C), są jednym z najskuteczniejszych urządzeń zdolnym usunąć z otoczenia wirusy, bakterie, grzyby lub zniszczyć DNA czy RNA wszelkich mikroorganizmów, które zostaną poddane naświetleniu. Ponieważ proces dezynfekcji odbywa się we wnętrzu konstrukcji, urządzenia te mogą bezpiecznie pracować w obecności ludzi i zwierząt.

->Zobacz galerię zdjęć

Obserwuj nas na:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.