Lena Lighting mecenasem poznańskiego SARP-u

Lena Lighting mecenasem poznańskiego SARP-u

Nawiązaliśmy długofalową współpracę z poznańskim oddziałem Stowarzyszenia Architektów Polskich. Już w poprzednich latach mieliśmy przyjemność wspierać konkurs o Nagrodę Architektoniczną Województwa Wielkopolskiego, który powstał właśnie z inicjatywy SARP-u. Teraz, jako oficjalny Mecenas, będziemy wspomagać działalność Stowarzyszenia, organizując wspólnie wydarzenia dla architektów i  aktywności dla studentów Wydziału Architektury i Wzornictwa Uniwersytetu Artystycznego oraz Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej.

Jako producent kompleksowych systemów oświetleniowych chcemy nie tylko oferować dostęp do najwyższej jakości produktów, energooszczędnej technologii i eksperckiej wiedzy. Czujemy się także w obowiązku wspierać rozwój architektury oraz angażować się w ważne dla środowiska architektonicznego inicjatywy.  

„Dziś, z ogromną dumą i przyjemnością informujemy o rozpoczęciu długofalowej współpracy pomiędzy naszym Poznańskim oddziałem SARP a Lena Lighting. Jesteśmy bardzo dumni, że to właśnie firma o zasięgu globalnym, a pochodząca z Wielkopolski wsparła nasze działania. Liczymy na to, że prężność oraz dynamika naszego Mecenasa będzie przekładała się na działalność naszego oddziału, że w naszych działaniach będziemy się coraz bardziej uzupełniać i wspólnie pracować na rzecz wielkopolskiego środowiska architektów oraz architektury"– mówi Piotr Grabowski, wiceprezes ds. zewnętrznych, SARP oddział Poznań.

Obserwuj nas na:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.