Lena Lighting mecenasem poznańskiego SARP-u

Expo Adjust – lampa w loftowym klimacie

Nasza nowa propozycja to połączenie energooszczędnej technologii z wysoką efektywnością świetlną, którą zamknęliśmy w małej konstrukcji o minimalistycznym designie.
Expo Adjust to idealna propozycja dla tych,  którzy chcą podkreślić elementy aranżacji w iście scenicznym stylu. Nawiązująca do modnych loftów Expo Adjust sprawdzi się doskonale we wszelkich nowoczesnych przestrzeniach komercyjnych oraz w wysmakowanych apartamentach.

Projekt lampy postawił nie tylko na małą konstrukcję o wielkich możliwościach, ale też nadał lampie wyrazistego, loftowego stylu.

„Expo Adjust projektowałem z myślą o nowoczesnych wnętrzach komercyjnych, w których ważne jest podkreślanie elementów wyposażenia, ekspozycji oraz budowanie atmosfery przestrzeni poprzez światło. Zależało mi na subtelnie wyrazistej konstrukcji i kompaktowej formie, która zmieści w sobie elementy technologiczne zapewniające duże możliwości świetlne. Myślałem o tym trochę jak o oświetleniu scenicznym. Dzięki współpracy z inżynierami z Lena Lighting udało się osiągnąć mały gabaryt w stosunku do dużych możliwości oświetleniowych i zapewnić przy tym wysoką energooszczędność. Chciałem jednak, by lampa oprócz bardzo dobrych parametrów i małych rozmiarów, była dopełnieniem reprezentacyjnych, także odważnych wnętrz architektonicznych - stąd wykańczająca opływową formę lampy siatka maskująca znana z modnych przestrzeni loftowych. Postawiłem też na uniwersalność. Expo Adjust sprawdzi się zarówno w restauracjach, hotelach, przestrzeniach sklepowych, jak i na stoiskach wystawienniczych.”

Jakub Zarzyński

projektant

Obserwuj nas na:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.