Industry Slim LED – energooszczędność i znakomite parametry w kompaktowej oprawie

Industry Slim LED – energooszczędność i znakomite parametry w kompaktowej oprawie

Industry Slim LED to nasza zupełnie nowa propozycja dla przemysłu.

Ta kompaktowa lampa o innowacyjnej, lekkiej konstrukcji łączy wszystkie cechy nowoczesnego oświetlenia. Wyróżniają ją: wysoka energooszczędność, znakomite parametry, łatwość montażu i niewielkie rozmiary. Lampa prezentuje też ciekawy, nowoczesny design.

Industry Slim LED charakteryzuje się wysoką wartością strumienia świetlnego (do 9000 lm) i efektywnością świetlną (ponad 160 lm/W). Konstruując lampę zastosowaliśmy wiele innowacyjnych rozwiązań dzięki czemu jest ona także bardzo szczelna (IP66). Efekt ten osiągnęliśmy m.in. za pomocą silikonowej, wytrzymałej uszczelki, która łączy poliwęglanowy klosz z obudową.

Zainstalowaliśmy także oddychającą dławnicę z membraną, która zapobiega kondensacji pary wodnej. Takie rozwiązanie zostanie szczególnie docenione przez użytkowników przestrzeni przemysłowych, w których mamy do czynienia z częstymi wahaniami temperatury.

Zakręcanie dławnicy skutkuje zaciskaniem uszczelki, co zapobiega wnikaniu do środka pyłów i wilgoci. Odkręcana powoduje rozszczelnienie lampy i umożliwia zdjęcie end-cap’u. Po jego wysunięciu instalator uzyskuje łatwy dostęp do płytki, na której znajduje się kostka elektryczna i driver.  Po podłączeniu zasilania wystarczy zakręcić dławnicę i oprawa staje się z powrotem szczelna, dzięki samouszczelniającemu się end-cap’owi.

Industry Slim LED posiada trwałą obudowę wykonaną z aluminium (uderzenioodporność IK09). Lampa jest lekka, co sprawia, że jej montaż jest bardzo wygodny i nie obciąża konstrukcji budynku.

Można ją łączyć w linie.

Oprawa jest dostępna w wielu wariantach dostosowanych do różnego przeznaczenia i charakteru obiektów. Oferujemy Industry Slim Led ze zróżnicowaną optyką i z pięcioma rodzajami klosza.

Obserwuj nas na:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.