Nowa energooszczędna oprawa Terrano Lena Lighting

W ofercie Lena Lighting pojawiła się nowa lampa oparta na modułach LED. Terrano wyróżnia się znakomitymi parametrami technicznymi oraz szerokimi możliwościami eksploatacji.

Terrano to lampa stworzona z myślą o nowoczesnych przestrzeniach. Łączy w sobie niezwykłą wygodę użytkowania z eleganckim, awangardowym designem. Dlatego z łatwością może stać się zarówno efektownym elementem spektakularnych aranżacji, jak i dopełnieniem subtelnych, minimalistycznych projektów.  

Ogromnym atutem opraw Terrano jest ich ekspresowy montaż na konstrukcji nośnej sufitu modułowego. Dzięki specjalnym zaczepom instalacja pojedynczego modułu trwa zaledwie kilkanaście sekund - wystarczy wpiąć lampę i podłączyć zasilanie. Równie szybko i wygodnie można zmienić miejsce instalacji lampy. Przeniesienie oprawy nie pozostawi żadnych śladów po otworach montażowych.

Nasze nowe oprawy Terrano doskonale sprawdzą się jako oświetlenie ogólne, ale także jako punktowe doświetlenie wybranych elementów przestrzeni. Dzięki specjalnym łącznikom można tworzyć z nich różnorodne konstrukcje proste, uzyskując zjawiskowe kompozycje świetlne na suficie modułowym.

Warto także wspomnieć o niskim współczynniku olśnienia, którego wartość oscyluje w granicach UGR 12- 19 oraz opcji dostosowania strumienia świetlnego do indywidualnych potrzeb. Rozwiązania te znacząco poprawiają wysoki komfort użytkowników.

Obserwuj nas na:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.