Mamy kolejny certyfikat realizacji kampanii edukacyjnych o ochronie środowiska

Środowisko naturalne i działania proekologiczne są nam bardzo bliskie. Staramy się, aby procesy produkcyjne naszych opraw, a także łańcuch dostaw były zrównoważone. Chętnie włączamy się również w inicjatywy polskich organizacji i firm, takich jak kampanie edukacyjne w zakresie ochrony środowiska przeprowadzanych rokrocznie przez Przedsiębiorstwo projektowo - wykonawcze Ochrony Środowiska i Melioracji Wodnych Biosystem w Krakowie.

W roku 2021 wsparliśmy następujące kampanie przedsiębiorstwa Biosystem:

  • „PAN SPRZĄTALSKI” – kampania na temat zasad selektywnego pozbywania się odpadów komunalnych z gospodarstw domowych. Kampania przeznaczona była dla klas 1-3 szkół podstawowych i przedszkoli,
  • „Zbieraj Baterie i Telefony!” – kampania przeznaczona dla uczniów szkół podstawowych, średnich oraz przedszkoli z całej Polski. Celem akcji jest zwiększenie świadomości ekologicznej związanej z prawidłowym pozbywaniem się niektórych odpadów niebezpiecznych, takich jak zużyte baterie i telefony.
  • „Elektrośmieciarka” – kampania przeznaczona dla mieszkańców miast Polski Południowej. W ramach akcji odbierany jest bezpłatnie zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny bezpośrednio z gospodarstw domowych.


Efektem wspólnych działań na rzecz środowiska naturalnego jest otrzymany certyfikat, który możecie obejrzeć poniżej:

Obserwuj nas na:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.