Przychodnia Weterynaryjna Smartvet z wielofunkcyjnym oświetleniem Lena Lighting

Funkcjonalne, energooszczędne oświetlenie jest nieodzownym elementem wyposażenia każdej nowoczesnej kliniki weterynaryjnej, w której światło odgrywa wiele kluczowych ról.

W miejscu, w którym wykonywane są zabiegi na małych zwierzętach niezwykle ważna jest doskonała widoczność, którą zapewniają źródła światła oparte na modułach ledowych nowej generacji. Najnowsze rozwiązania z zakresu oświetlenia pomagają także zapewnić sterylność przestrzeni oraz pomagają budować odpowiednią atmosferę, która jest bardzo ważna w tego typu placówkach.

Właśnie z takich, innowacyjnych rozwiązań skorzystała Przychodnia Weterynaryjna Smartvet w Bydgoszczy. Niezawodne, idealnie dopasowane oświetlenie odgrywa tu jedną z kluczowych ról wpływając  zarówno na bezpieczeństwo i komfort pracy oraz  pozytywnie oddziałując na emocje, które mogą towarzyszyć wizytom w przychodni.

W przestrzeniach ogólnodostępnych przychodni Smartvet  zamontowaliśmy m.in.  nasze lampy Solanto czy Baris LED z odpowiednio dobraną barwą światła. Nadają one przestrzeni nowoczesnego charakteru, jednocześnie  zapewniają komfortowe samopoczucie klientów.  Z kolei w gabinetach postawiono na niezwykle wydajne, energooszczędne lampy LED jak Compact LED Evo czy Terra 2 LED, które zapewniają optymalną widoczność w trakcie wykonywania zabiegów i operacji.

Aby zadbać o najwyższą jakość usług i bezpieczeństwo ludzi i zwierząt, w placówce zainstalowano także oświetlenie łączące wysoce energooszczędne oświetlenie z funkcją sterylizacji.  Przychodnia zainwestowała w nasze innowacyjne oprawy UV-C Sterilon Square, które bazując napromieniowaniu ultrafioletowym (UV-C),  usuwają z otoczenia wszelkie wirusy i bakterie.

Oświetlenie w przychodni Smartvet łączy energooszczędność z multifunkcjonalnością i jednocześnie prezentuje wyróżniający się design. Dzięki temu przestrzeń zapewnia optymalne warunki pracy i pozytywnie wpływa na komfort klientów i pracowników placówki.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Obserwuj nas na:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.