Zobaczcie jak powstają nasze energooszczędne lampy

Sztuczne oświetlenie jest nieodłączną częścią życia każdego z nas. Dzięki technologii LED możemy z niego korzystać w sposób świadomy i przyjazny naturze. Osiągnięcia nauki pozwalają na produkcję wysoce energooszczędnych lamp ledowych i wdrażaniu inteligentnych rozwiązań, które potęgują rozmiar oszczędności.  

W Lena Lighting od wielu lat tworzymy energooszczędnego oświetlenie, które charakteryzuje się wysoką efektywnością świetlną, trwałością i długim cyklem życia. Naszą proekologiczną filozofię realizujemy już na etapie projektowania, kreując lampy o ponadczasowym wzornictwie, a dzięki rozwiązaniom technologicznym istotnie zmniejszającym emisję CO2 do atmosfery.

Proces produkcji oświetlenia LED jest wielowymiarowy. Niezbędne jest korzystanie z osiągnięć  najnowocześniejszej technologii oraz zaangażowanie wielu osób - fachowców różnych dziedzin, którzy tworzą wyjątkowy zespół Lena Lighting.

Zobaczcie jak wygląda nasza praca – od  idei, poprzez badania, projektowanie, po produkcję i instalację naszych lamp w przestrzeni.

Zapraszamy Was do świata Lena Lighting. Świata, w którym główną rolę odgrywa światło.

Obserwuj nas na:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.