Nowe biuro My Lead z oświetleniem od Lena Lighting

Pomieszczenia biurowe właściciela sieci afiliacyjnej My Lead z Poznania zostały zaaranżowane w modnym, loftowym stylu. Do ich oświetlenia wybrano nasze wysoce energooszczędne lampy z serii Baris LED oraz Snake LED. Parametry opraw dopasowane zostały do charakteru przestrzeni. Zastosowano także inteligentne rozwiązania pozwalające na sterowanie światłem.

Oświetlenie w pomieszczeniach firmowych musi spełniać wiele funkcji. Przede wszystkim ma na celu zapewnić optymalną widoczność, dostosowaną do rodzaju wykonywanej pracy oraz gwarantować komfort przebywania przy sztucznym świetle. Oprócz strony praktycznej światło jest także ważnym elementem budowania wizerunku oraz atmosfery.

Do oświetlenia klimatycznego biura firmy My Lead użyto naszych systemów oświetleniowych przeznaczonych do przestrzeni biurowych. Wybrano wysoce energooszczędne lampy z serii Baris LED i Snake LED. Oprawy te minimalizują efekt olśnienia, zapewniając pracę w komfortowych dla oczu  warunkach.  Dodatkowo ich strumień świetlny został zredukowany, tak by dopasować jego wartość do rozmieszczenia stanowisk pracy i by uniknąć ich prześwietlenia.  

Niektóre z użytych opraw zostały zamontowane na dwóch obwodach, co pozwala na niezależne włączanie i wyłączanie opcji „góra - dół”.  Wybrane lampy posiadają inteligentne opcje pozwalające na synchronizację natężenia światła z bieżącymi potrzebami i preferencjami.

Wszystkie lampy zamontowane w biurach My Lead zostały wyprodukowane w oparciu o energooszczędną technologię modułów LED. Dzięki temu łączą bardzo dobre wartości parametrów świetlnych z oszczędnością zużycia energii elektrycznej.

Projekt wnętrz został wykonany przez pracownię projektową INTO - Dawid Szczepański. Oświetlenie natomiast przygotowało biuro projektowe Lena Lighting we współpracy z architektem.

Obserwuj nas na:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.