Premiera nowej kolekcji lamp Messaggio zaprojektowanych przez Dorotę Koziarę

Nasze nowe lampy z kolekcji Messaggio to efekt współpracy ze światowej sławy projektantką – Dorotą Koziarą. Jej artystyczna wizja i możliwości technologiczne Lena Lighting pozwoliły na stworzenie innowacyjnych produktów o różnych formach. Messaggio to bowiem nasza pierwsza kolekcja, w której znalazły się nie tylko lampy zwieszane i kinkiety, ale również lampy stojące. Kształtem wszystkie produkty nawiązują do inspiracji kartką papieru, która pod wpływem podmuchów wiatru jest w stanie nieznacznie zmieniać swoją formę. Stąd subtelny, minimalistyczny design połączony z wysoką energooszczędnością, zapewnianą przez wykorzystanie modułów LED-owych oraz możliwością synchronizacji z systemem DALI, który pozwala na regulację wartości strumienia świetlnego.

Lampy Messaggio występują w nieograniczonej palecie barw, także w wersji multikolorowej, w przypadku której zewnętrzna część korpusu lampy ma inną barwę niż jej wnętrze. Projektantka zaproponowała również własne zestawienia kolorów.

Połączenie różnych wersji lamp pozwala na tworzenie zjawiskowych kompozycji świetlno-dekoracyjnych, które sprawdzą się w miejscach takich jak hotele, restauracje, galerie sztuki, centra handlowe, przestrzenie reprezentacyjne, ale również domy prywatne.

Zobaczcie, jak wspaniale prezentuje się nasza nowa kolekcja!

Obserwuj nas na:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.