Zaprezentujemy lampy akustyczne Colline x Terrano na targach Architect@Work! (2)

Architect@work to międzynarodowe wydarzenie dla architektów oraz projektantów wnętrz, które od wielu lat przyciąga twórców z całej Europy. Tegoroczna edycja odbędzie się 30 i 31 maja 2023 w Warszawie. Pojawimy się tam wspólnie z firmą Acustio z naszym nowym produktem: lampami akustycznymi Colline x Terrano przy stoisku nr 41, aby wraz z innymi markami ze świata architektury i designu inspirować oraz poszerzać horyzonty w zakresie inteligentnych rozwiązań oświetleniowych i akustycznych. Nasze zgłoszenie zostało wybrane przez panel oceniający złożony ze światowej sławy projektantów wnętrz i architektów.

Colline x Terrano to pierwszy taki produkt w naszym portfolio. Lampa akustyczna stworzona została we współpracy z marką Acustio, produkującą panele dźwiękochłonne. Wspólny projekt zdobył Red Dot Lighting Award 2023, a teraz zaprezentujemy go podczas Architect@Work.

Colline x Terrano dostępne są również w wersji ze sterowaniem DALI, które pozwala na dostosowanie natężenia światła do panujących warunków. Natomiast wersje współpracujące z autorskim systemem Clue In od Lena Lighting umożliwiają ustawianie scen świetlnych, przygaszanie lamp czy tworzenie zjawiskowych grup świateł z poziomu aplikacji w telefonie lub z panelu sterującego.

Niektóre modele zostały wyprodukowane z wykorzystaniem technologii NanoFelt Ag, która tworzy barierę mikrobiologiczną. Cząsteczki nano-srebra dbają o to, by na powierzchni paneli nie gromadziły się cząsteczki bakterii, co pozwala na kreowanie nie tylko estetycznej, ale również zdrowej przestrzeni.

Z niecierpliwością czekamy na Architect@work i zapraszamy!

Obserwuj nas na:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.