Limitowana seria lamp UV-C STERILON FLOW dla WOŚP

Wyprodukowaliśmy limitowaną serię lamp UV-C STERILON FLOW dla WOŚP. Rusza licytacja!

Zespół Lena Lighting gra dla WOŚP. 10 designerskich lamp UV-C STERILON FLOW z serduszkiem opuściło właśnie naszą linię produkcyjną i zostało wystawionych na aukcję dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W naszej siedzibie prowadzona jest także zbiórka pieniędzy na rzecz Orkiestry.

Oprócz klasycznej zbiórki do puszki postanowiliśmy wesprzeć akcję produkując specjalną serię lamp UV-C STERILON FLOW, sygnowanych logo WOŚP. Limitowana kolekcja 10. lamp trafiła już na licytację, a dochód z aukcji zasili konto 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Serdecznie zapraszamy do licytacji
 
Dwufunkcyjne lampy UV-C STERILON FLOW to produkty zdecydowanie na czasie. Wykorzystując promienie ultrafioletowe (UV-C) eliminują z powietrza i powierzchni wirusy, bakterie i grzyby. Powietrze przechodząc przez wnętrze lampy, zostaje naświetlone i zdezynfekowane, a następnie wydostaje się na zewnątrz. Co ważne, lampy UV-C STERILON FLOW mogą pracować w obecności ludzi.

Idealnie sprawdzą we wszelkich punktach usługowych, biurach oraz domach. Ich skuteczność została potwierdzona niezależnymi badaniami.

Lampa została zaprojektowana przez Kubę Zarzyńskiego i Przemka Pstrokońskiego z pracowni HEKATE DESIGN i zwyciężyła w konkursie Design dla Konesera 2020 w kategorii domowe technologie.

Więcej informacji o lampie UV-C STERILON FLOW dostępne są tutaj: uvc.lenalighting.pl/

Skuteczność potwierdzona badaniami: Wyniki badań

Obserwuj nas na:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.