Burmistrz Środy Wlkp. rekomenduje system sterowania CLUE CITY

Inteligentny System zarządzania oświetleniem ulicznym CLUE CITY to zaawansowane rozwiązanie technologiczne, które łączy zdalny bezprzewodowy system zarządzania oświetleniem ulicznym z ledowymi lampami drogowymi Lena Lighting.

W czerwcu system CLUE CITY został wdrożony w Środzie Wielkopolskiej, gdzie doskonale się sprawdza. Na ulicach miasta pojawiło się 170 nowoczesnych, ledowych lamp drogowych TIARA LED, którymi sterowanie odbywa się bezprzewodowo. Światowa technologia dostarczona przez naszą firmę, odmieniła oblicze miasta i przynosi spore oszczędności dla jego budżetu mocno ograniczając zużycie energii elektrycznej. Światło zapewniane jest teraz w optymalnej ilości, tylko wówczas, kiedy jest potrzebne.

Nowoczesne, inteligentne oświetlenie w technologii LED to proekologiczne rozwiązanie, które generuje spore oszczędności oraz zapewnia zupełnie nową jakość wizualną.

Szczegółowe informacje na temat systemu CLUE CITY i korzyściach jakie oferuje można znaleźć na specjalnej stronie internetowej: lenalighting.pl/cluecity-pl

Obserwuj nas na:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.