UV-C STERILON FLOW zwycięzcą konkursu Design dla Konesera!

Lampa UV-C STERILON FLOW została doceniona przez architektów i fanów dobrego wzornictwa w plebiscycie magazynu „Dobre Wnętrze”. Zaawansowana technologia od Lena Lighting w połączeniu z projektem Kuby Zarzyńskiego i Przemka Pstrokońskiego z pracowni HEKATE DESIGN zapewniła lampie pewne zwycięstwo w tegorocznej edycji konkursu, w kategorii domowe technologie.

Konkurs dla Konesera 2020

Produkt powstał w odpowiedzi na zagrożenie epidemiologiczne. Poprzez wykorzystanie promieni ultrafioletowych (UV-C) lampa eliminuje z powietrza i powierzchni wirusy, bakterie i grzyby. Dzięki funkcji przepływowej powietrze przechodzi przez wnętrze lampy, gdzie zostaje naświetlone i zdezynfekowane, a następnie wydostaje się na zewnątrz. Produkt z powodzeniem sprawdza się w domach, biurach i wszelkich punktach usługowych, a przy tym zachwyca designem klientów na całym świecie.

Skuteczność lampy UV-CSTERILON FLOW jest potwierdzona badaniami. Więcej informacji można znaleźć na uvc.lenalighting.pl

Plebiscyt Design dla Konesera został zainicjowany w roku 2012 z okazji 15-lecia magazynu „Dobre Wnętrze” i już po raz ósmy promuje doskonały design, piękne i praktyczne rozwiązania, które odwołują się do najlepszych tradycji polskiego i światowego wzornictwa. Najlepiej zaprojektowane, funkcjonalne i estetyczne produkty, wyróżniające się spośród oferty rynkowej są wybierane przez czytelników „Dobrego Wnętrza” oraz jury złożone z architektów.

Obserwuj nas na:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.