Z myślą o ludziach – nowe, komfortowe biura Lena Lighting

Producent oświetlenia Lena Lighting, firma z trzydziestoletnią tradycją, wyznaje zasadę, że podstawowym kryterium sukcesu jest nieustanny rozwój. Inwestycja w technologię, infrastrukturę i zaplecze techniczne oraz, co ważne – wsparcie dla kapitału ludzkiego, to nieodzowne jego elementy.

Dziś z przyjemnością możemy poinformować o otwarciu nowego biurowca, w całości przeznaczonego dla działów odpowiedzialnych za rozwój produktów. Wszystkie pomieszczenia nowego obiektu zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami i ideą Human-centered design. Potrzeby związane z komfortem twórczej pracy były najważniejszym kryterium aranżacji przestrzeni. Odpowiednio dobrana kolorystyka, ergonomiczne wyposażenie, oryginalny design, bujna naturalna roślinność oraz najlepszej jakości oświetlenie wspierają dobre samopoczucie, przeciwdziałają zmęczeniu i tworzą kreatywną atmosferę.

Wierzymy, że praca w takim otoczeniu będzie dawać wiele satysfakcji, a jej efektem będą produkty rozpoznawalne na całym świecie.

Obserwuj nas na:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.