DIONE LED PLUS ASYMMETRIC estetyka i funkcjonalność

Projektowanie lamp z kategorii plafonów może wydawać się stosunkowo prostym zadaniem. Są to bowiem produkty o nieskomplikowanej budowie, których konstrukcja jest niezmienna od lat.

Jednak inwestycyjne plafony z rodziny DIONE LED dzięki zupełnie nowemu spojrzeniu na tę kategorie produktów, zmieniły powyższe wyobrażenie.

Do oferty została wprowadzona innowacyjna lampa DIONE LED PLUS ASYMMETRIC, będąca uzupełnieniem już funkcjonującej i docenianej na rynku rodziny DIONE LED.

Posiada ona te same nieoczywiste dla plafonów funkcjonalności, którymi charakteryzuje się cała rodzina, jednak DIONE LED PLUS ASYMMETRIC wyróżnia się czymś więcej. Lampa świetnie sprawdzi się w miejscach, gdzie ważne jest oświetlenie fragmentu powierzchni np. ciągów komunikacyjnych, schodów, uskoków, innych szczegółów otoczenia, których widoczność jest istotna z punktu widzenia bezpieczeństwa, czy też wystroju. Asymetryczny rozsył pozwala doświetlić te elementy, poprzez skierowanie strumienia swietlnego na wybrany obszar. Jest to szczególnie istotne w przypadku ogólnodostępnych pomieszczeń użyteczności publicznej.

Dodatkowo stwarza nieograniczone możliwości kreowania unikalnego klimatu pomieszczeń. Pozwala tworzyć przyjazny nastrój, zachowując przy tym idealne parametry oświetleniowe.

Podwyższona szczelność lampy IP65 i wandaloodporność IK10 sprawia, że lampy DIONE LED PLUS ASYMMETRIC z powodzeniem mogą być zastosowane na zewnątrz budynków, w miejscach, które wymagają odpowiedniego doświetlenia.

Wysoka energooszczędność, która może zostać dodatkowo zwiększona przy zastosowaniu wersji ze sterowaniem (wersja: RCR, DALI, funkcja Corridor), ułatwiony i przyspieszony montaż (dzięki zaprojektowanemu systemowi zwieszania klosza, szybkozłaczce, systemowi click-in i możliwości zastosowania okablowania przelotowego) oraz subtelny profil, sprawia, że cała rodzina DIONE LED zdecydowanie wyróżnia się spośród dużej ilości plafonów dostępnych na polskim rynku.

Obserwuj nas na:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.