SQ 300 LED – mała lampa o dużych możliwościach

Korytarze i ciągi komunikacyjne to przestrzenie często niedofinansowane i  niedoceniane  w aspekcie wizualnym. A to właśnie tędy przechodzi najwięcej  osób, nie tylko pracujących czy mieszkających  w danym obiekcie, ale i gości. Dlatego warto zwrócić uwagę na ich wystrój, funkcjonalność i oczywiście oświetlenie. Jeśli dołożymy wszelkich starań by tę część przestrzeni odpowiednio zaprojektować, będzie ona nie tylko świetnie spełniała swoją rolę (bezpieczeństwo i ergonomia), ale będzie podtrzymywała dobry wizerunek organizacji. Dotyczy to również nieruchomości. Klatki schodowe w wielorodzinnym  budownictwie mieszkaniowym, powinny wyglądać  estetycznie, a lampy w nich zamontowane dostarczać światło tylko w czasie, gdy jest ono potrzebne.

Mając na względzie funkcjonalność i estetykę  wprowadziliśmy do naszej oferty nową linię kwadratowych lamp typu plafon. Ich kompaktowe wymiary 300/300/58 [mm] i niska waga pozwala zamontować je w każdym ciągu komunikacyjnym, czy ogólnodostępnym pomieszczeniu użyteczności publicznej, bez względu na jego rozmiar czy konstrukcję. Lampa ta wyróżnia się energooszczędnością i wysokim strumieniem świetlnym, pozwalającym na oświetlenie małą ilością lamp stosunkowo dużej powierzchni. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi soczewek zapewni we wnętrzu homogeniczne światło o barwie 3000K lub 4000K. W standardowej ofercie dostępna jest w dwóch kolorach – białym i czarnym, jednak na zamówienie może zostać wyprodukowana w innych kolorach.

Ogromną zaletą tej lampy jest jej łatwość montażu i serwisowania. Niska waga oraz system click-in zatrzaskiwania klosza powoduje, że instalacja lampy odbywa się sprawnie i szybko, a do jej przeprowadzenia niepotrzebny jest zestaw narzędzi.

Ponieważ ciągi komunikacyjne to często pomieszczenia wewnętrzne w budynkach, pozbawione światła dziennego, tutaj sztuczne światło, wykorzystywane jest najdłużej. Bardzo istotne będzie więc i szczególnie uzasadnione zastosowanie w nich energooszczędnych rozwiązań i systemów sterowania oświetleniem.

Lampa SQ 300 LED dostępna jest w wersjach z czujnikiem ruchu RCR  i ze sterowaniem DIMM DALI. Rozwiązania te pozwalają na zaoszczędzenie energii i wydłużenie czasu pracy lampy, która w wersji standardowej bez sterowania osiąga żywotność do 120 000h.

Obserwuj nas na:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.