Jesteśmy do Państwa dyspozycji, zachowując środki ostrożności

COVID 19

W związku z sytuacją, z którą przyszło się zmagać wielu firmom i osobom prywatnym, chcielibyśmy Państwa zapewnić, że wdrożyliśmy procedury, które nieprzerwanie pozwalają nam oferować Państwu  kompleksową obsługę na najwyższym poziomie, mając jednocześnie na względzie zdrowie i bezpieczeństwo Państwa, czyli naszych Klientów i Partnerów oraz wszystkich Pracowników. Wypracowane wcześniej standardy oraz wdrożone dodatkowe, nadzwyczajne działania, wspierające bezpieczeństwo pracy, w tak nowej dla nas wszystkich rzeczywistości, pozwalają nam na oferowanie Państwu produktów i usług, jak zawsze, dobrej jakości i w korzystnej cenie. Naszą działalność wspiera na pewno fakt, że jesteśmy polskim producentem z 100% polskim kapitałem.

Dzięki własnej produkcji w Środzie Wielkopolskiej jesteśmy dalece uniezależnieni od zagranicznych dostawców, a to z kolei pozwala nam na standardowe funkcjonowanie i brak obaw o terminowość i bezpieczeństwo dostaw.

Zachęcamy wszystkich do regularnych kontaktów. Pomimo, że większość naszych pracowników pracuje zdalnie,  dysponują oni wiedzą i narzędziami  pozwalającym  zaspokoić  Państwa oczekiwania i potrzeby.

Obserwuj nas na:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.