TIARA LED i TIARA LED PRO nowej generacji lampy drogowe, które na rynku zyskały już pozytywne opinie inwestorów i wykonawców, teraz zostały ponownie docenione przez niezależnych ekspertów.
Ich potencjał i walory zostały zweryfikowane i potwierdzone certyfikatem. Rodzina lamp TIARA LED uzyskała znak jakości produktów elektrycznych ENEC.
Możliwość oznaczania oprawy tym znakiem świadczy o najwyższej jakości i bezpieczeństwie produktu oraz potwierdza spełnianie wymagań właściwych norm europejskich EN.
Lena Lighting z sukcesem rozbudowuje ofertę oświetlenia ulicznego i drogowego. Rodzina lamp drogowych Tiara Led jest stosowana do oświetlenia: autostrad, dróg ekspresowych, krajowych i lokalnych, przejść dla pieszych, a także ścieżek rowerowych, alejek, i chodników. Wysoka jakość wykonania oraz bardzo dobre parametry świetlne powodują, że lampy z rodziny TIARA LED chętnie są stosowane w miejscach gdzie ważna jest niezawodność i wysoka jakość światła.
Lena Lighting S.A.
ul. Kórnicka 52
63-000 Środa Wielkopolska
Dział handlowy:
61 28 60 400 Pn-Pt, 8-16
kontakt@lenalighting.pl
Sekretariat:
61 28 60 300
office@lenalighting.pl