Podziękowanie za udział w targach Light+Building 2018

thankyou2018baner

Targi light + building 2018 przeszły już do historii, jednak kontakty, nawiązane relacje i dobre wspomnienia jeszcze długo pozostaną nie tylko w pamięci, ale również będą przekładać się na dobrą współpracę i mamy nadzieję zadowolenie naszych Klientów.

W tym roku postawiliśmy na atmosferę, która miała towarzyszyć podczas rozmów. Ważne dla nas było, by odwiedzający nasze stoisko mogli prowadzić swobodne rozmowy w przytulnym pomieszczeniu, a nie skupiać uwagę na tłumnie przechodzących obok zwiedzających. Stoisko, które jak wielu naszych gości podkreślało, stwarzało wrażenie „klimatycznego klubu”, dawało możliwość wytchnienia i skosztowania aromatycznej kawy, Rogali Marcińskich, regionalnie produkowanych ciasteczek oraz koktajli, które serwował Mistrz Barmański Adam Hołoga.
{gallery}targi1{/gallery}Przyjemne wnętrze i odpowiedni klimat zapewniało odpowiednie oświetlenie. Szczególnie prezentowane na stoisku nowości – oprawy z rodziny PIATTO LED wzbudzały duże zainteresowanie naszych gości. Ekspozycja w „miejscu ich przeznaczenia” i realne rozmieszczenie dawały możliwość zwizualizowania sobie efektu końcowego, jakiego można się spodziewać w projektowanych wnętrzach.
{gallery}targi2{/gallery}Na zdjęciach przedstawiających realizacje Lena Lighting, znajdujących się na ścianach stoiska dostrzec można było jak oświetlenie podkreśla walory pomieszczeń i podnosi ich funkcjonalność. Fotografie te podświetlone były przez EXPO SYSTEM LED - wysokiej jakości aluminiowe projektory ze źródłem światła COB LED.
{gallery}targi3{/gallery}Powyższe i inne eksponowane na targach nowości prezentujemy na naszej stronie internetowej, gdzie można również obejrzeć krótkie filmy prezentujące produkty i ich zastosowanie.

Light + Buiding 2018 było dla nas wydarzeniem, które obok możliwości realizacji pasji, jaką jest „dzielenie się” światłem, było okazją do nawiązania nowych kontaktów, wymiany doświadczeń i spędzenia czasu w miłej atmosferze. 

Dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Dziękujemy za cenne uwagi i przedstawienie swoich oczekiwań. Będą one inspiracją do dalszej pracy nad rozwojem i doskonaleniem naszych produktów.

Obserwuj nas na:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.