Profesjonalne oświetlenie miejsca pracy - nowości

OMP PL

W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów Lena Lighting wprowadziła do swojej oferty kolejne ręczne oprawy diodowe - rodzinę opraw AVIOR (AVIOR COB LED DS, AVIOR COB LED, AVIOR LED CRI95) oraz CRANE COB LED i DRAGO SMD LED.

Cała rodzina lamp AVIOR LED charakteryzuje się długim czasem świecenia (4h) oraz ergonomiczną gumową powierzchnią oprawy, dzięki której lampa nie ma prawa wyślizgnąć się z ręki. Oprawa wyposażona jest w silny magnes w podstawie, chowany obrotowy hak w obudowie oraz ruchomą rączkę w zakresie +/- 180°. Wszystkie warianty posiadają funkcję latarki. Niska waga i kompaktowe rozmiary sprawiają, że lampy te są poręczne i wygodne w użyciu.

AVIOR COB LED DS to wersja z bazą dokującą umożliwiającą jej wygodne doładowywanie w czasie, gdy lampa nie jest używana. Na specjalne wyróżnienie zasługuje AVIOR CRI95 – wersja stworzona z myślą o lakiernikach samochodowych - do precyzyjnego rozróżniania kolorów.

Kolejną nowość w ofercie Lena Lighting stanowi CRANE COB LED – lampa o wysokim strumieniu świetlnym – 450lm w wersji podstawowej i 120lm w funkcji latarki. Posiada dwa tryby świecenia – 100% i 50%, dzięki którym możliwe jest zaoszczędzenie energii w miejscach, gdzie nie jest wymagane duże doświetlenie powierzchni. CRANE COB LED posiada ruchome smukłe ramię umożliwiające dojście w szczeliny trudnodostępne dla innych opraw.

Również ta oprawa posiada silny magnes w podstawie, a jej gumowa powierzchnia uniemożliwia wyślizgnięcie się z ręki. Solidna konstrukcja przy niskiej wadze, jak również możliwość regulacji kąta świecenia w zakresie 120° sprawiają, że lampa ta jest niezwykle ergonomiczna.

DRAGO SMD LED to kolejna bardzo poręczna i wygodna w użytkowaniu oprawa diodowa stanowiąca nowość w ofercie Lena Lighting. Dzięki dwóm opcjom świecenia – 100% i 50% umożliwia oszczędność energii, gdy nie jest wymagany wysoki strumień świetlny. Charakteryzuje się wyjątkowo małymi rozmiarami i niską wagą, a mimo to jej konstrukcja jest bardzo solidna.

W wersji low czyli 50% świecenia, bez ładowania świeci przez okres 8h. Podobnie jak pozostałe nowości posiada wbudowany silny magnes w podstawie, chowany obrotowy hak w obudowie i ruchomą rączkę w zakresie +/-180°.

Powyższa oferta Lena Lighting skierowana jest do profesjonalistów, jak również majsterkowiczów i osób, które podczas poświęcania czasu na własne hobby korzystają z oświetlenia. Dzięki różnorodnym funkcjom lampy te można używać zarówno na budowie, w warsztacie samochodowym, przy naprawie maszyn, jak i w garażu, mini warsztacie domowym, w ogrodzie, w podróży, na łódce i campingu. Zapewniają mocny strumień światła i długi czas pracy.

Obserwuj nas na:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.