Sponsorowaliśmy turniej piłkarski Lena Lighting Cup w Środzie Wlkp.

banner lena cup 2017

20 sierpnia 2017 na Stadionie Średzkim odbył się obfitujący w duże emocje turniej Lena Lighting Cup, organizowany dla młodych piłkarzy z rocznika 2008. Na miejscu rozgrywek pojawiło się 8 znanych klubów z Polski: Akademia Reissa Poznań, Lech Poznań, Olympic Wrocław, Widzew Łódź, Pogoń Szczecin, FA Szczecin i Juventus Bydgoszcz. Nie mogło zabraknąć również gospodarza – Mistrza Wielkopolski Polonii Środy.

Przez ponad cztery godziny na dwóch boiskach trwała zacięta rywalizacja, w wyniku której wyłoniony został zwycięzca - FA Szczecin. Drugie i trzecie miejsce wywalczyły drużyny: Lech Poznań i Olympic Wrocław. Turniej, który został objęty patronatem Burmistrza Miasta Środa Wielkopolska, Starosty Średzkiego oraz Prezesa Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej był niewątpliwie najsilniej obsadzonym w historii średzkiej piłki nożnej.

Mieliśmy zaszczyt być sponsorem głownym wydrzenia.

Lena Lighting z przyjemnością angażuje się w inicjatywy wspierające lokalną społeczność, a w szczególności dzieci i młodzież.

"Trzymamy kciuki za sukcesy młodych sportowców i jesteśmy przekonani, że uprawianie sportu nie tylko pozwoli im na osiągnięcie wymarzonych wyników, ale również pozytywnie ukształtuje ich charakter i pozwoli nawiązać wartościowe przyjaźnie".

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.