TYTAN LED najlepszą oprawą na Targach Światło 2017

tytan banner

Z przyjemnością informujemy, że rodzina opraw TYTAN LED otrzymała na XXV Międzynarodowych Targach Sprzętu Oświetleniowego Światło 2017 I Nagrodę w kategorii oświetlenia technicznego i powierzchni komercyjnych. Gala wręczenia nagród odbyła się dnia 22 marca 2017 r.

Oprawy przemysłowe pracują często w warunkach podwyższonej wilgotności i zapylenia oraz w skrajnie wysokich lub niskich temperaturach. Standardowe wymagania im stawiane to odporność na udary i czynniki chemiczne, występujące w pomieszczeniach. Powinny też charakteryzować się wysoką energooszczędnością, a także długą trwałością i niezawodnością przez wiele tysięcy godzin pracy, by maksymalnie zmniejszyć koszty serwisu. Szczególnie dotyczy to opraw montowanych na dużej wysokości i pracujących w trybie 24-godzinnym.

Wszystkie powyższe cechy i warunki, spełnia nowa oprawa TYTAN LED firmy Lena Lighting S.A., jednego z liderów profesjonalnego oświetlenia LED w Polsce i Europie. Ten skonstruowany i wyprodukowany całkowicie w Polsce produkt to pierwszy przedstawiciel linii NEXT GEN, nowej generacji opraw od podstaw stworzonych, by maksymalnie wykorzystać zalety ledowych źródeł światła i charakteryzujących się najlepszymi na rynku parametrami użytkowymi.

Obserwuj nas na:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.